Șuturi
Piața pe care o jucăm. Pe fiecare meci: totalul, șuturile fiecărei echipe și scara de linii cu șansa noastră și cota corectă pentru fiecare. Linia casei o pui tu la „Verifică o cotă”.
Ce numărăm
Toate șuturile: pe poartă (inclusiv golurile), pe lângă, blocate și în bară. Centrările ajunse în brațele portarului și autogolurile nu intră. E definiția Opta, după care decontează Superbet, și e și ce numără datele noastre: pe meciurile de luni, 3 din 4 totaluri au ieșit identice cu statisticile oficiale, unul cu o diferență de un șut.
Pe ultimul an, semnalele pe șuturi au ieșit în 65% din 759 cazuri, +1,6% la cota minimă. Piața primește semnale. Estimările vin din model de bază, modelul care a greșit cel mai puțin la șuturi în istoric.
Experiment. Meciurile marcate așa sunt din competiții fără istoric propriu (Liga Campionilor). Forma echipelor vine din campionatele lor, factorul de teren din media celor 5 ligi, arbitrul nu contează, iar echipele din afara celor 5 ligi sunt puse la media unei echipe obișnuite. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
peste linie
sub linie
fără părere
liniuța: un meci obișnuit în ligă, punctul: estimarea
joi, 15 octombrie
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: Union SG.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
27,1 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
66% 1,51
34% 2,96
25,5
59% 1,69
41% 2,45
26,5
52% 1,91
48% 2,10
27,5
45% 2,20
55% 1,83
28,5
39% 2,55
61% 1,65
29,5
33% 3,07
67% 1,48
Gazde 15,8 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 58% 1,74 42% 2,36 15,5 50% 1,99 50% 2,01 16,5 43% 2,35 57% 1,74
Oaspeți 11,2 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 53% 1,88 47% 2,14 11,5 44% 2,27 56% 1,79 12,5 36% 2,82 64% 1,55
Pe poartă 10,0 de obicei 6–14; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 65% 1,54 35% 2,87 9,5 53% 1,87 47% 2,14 10,5 41% 2,42 59% 1,71
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: Torreense.
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,3 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
61% 1,64
39% 2,55
24,5
54% 1,85
46% 2,17
25,5
47% 2,14
53% 1,88
26,5
40% 2,49
60% 1,67
27,5
33% 3,01
67% 1,50
Gazde 13,7 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,72 42% 2,38 13,5 50% 2,01 50% 1,99 14,5 41% 2,42 59% 1,71
Oaspeți 11,6 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 56% 1,78 44% 2,28 11,5 47% 2,13 53% 1,88 12,5 38% 2,60 62% 1,63
Pe poartă 7,9 de obicei 4–12; sub 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
6,5 67% 1,50 33% 2,99 7,5 53% 1,88 47% 2,13 8,5 39% 2,54 61% 1,65
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: Salzburg.
SUB 25,5
experiment, neverificat
24,5 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
62% 1,60
38% 2,66
23,5
55% 1,81
45% 2,23
24,5
48% 2,07
52% 1,93
25,5
41% 2,43
59% 1,70
26,5
35% 2,86
65% 1,54
Gazde 13,1 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,89 47% 2,12 13,5 44% 2,27 56% 1,79 14,5 36% 2,81 64% 1,55
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,83 45% 2,21 11,5 46% 2,20 54% 1,84 12,5 36% 2,76 64% 1,57
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 64% 1,57 36% 2,74 8,5 51% 1,97 49% 2,03 9,5 38% 2,62 62% 1,62
Europa Liga Europa experiment
PESTE 25,5
experiment, neverificat
27,5 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
68% 1,47
32% 3,12
25,5
62% 1,62
38% 2,61
26,5
55% 1,83
45% 2,20
27,5
48% 2,07
52% 1,93
28,5
42% 2,38
58% 1,72
29,5
36% 2,76
64% 1,57
Gazde 17,0 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 51% 1,96 49% 2,04 17,5 44% 2,28 56% 1,78 18,5 37% 2,69 63% 1,59
Oaspeți 10,5 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 56% 1,78 44% 2,28 10,5 47% 2,15 53% 1,87 11,5 37% 2,69 63% 1,59
Pe poartă 9,6 de obicei 6–14; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 61% 1,63 39% 2,59 9,5 50% 2,01 50% 1,99 10,5 37% 2,69 63% 1,59
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: Lech Poznan.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
30,0 total estimat
De obicei 22–38; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
82% 1,22
18% 5,45
25,5
77% 1,31
23% 4,27
27,5
63% 1,58
37% 2,74
28,5
58% 1,72
42% 2,40
29,5
52% 1,93
48% 2,07
30,5
45% 2,21
55% 1,82
31,5
39% 2,55
61% 1,64
Gazde 15,1 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 52% 1,93 48% 2,07 15,5 44% 2,28 56% 1,78 16,5 36% 2,76 64% 1,57
Oaspeți 14,9 de obicei 8–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 57% 1,76 43% 2,31 14,5 49% 2,04 51% 1,97 15,5 42% 2,40 58% 1,71
Pe poartă 10,4 de obicei 6–15; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 69% 1,44 31% 3,28 9,5 58% 1,73 42% 2,37 10,5 46% 2,17 54% 1,85 11,5 35% 2,88 65% 1,53
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: Besiktas.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
27,6 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
69% 1,46
31% 3,19
25,5
62% 1,61
38% 2,65
26,5
56% 1,80
44% 2,25
27,5
49% 2,04
51% 1,96
28,5
43% 2,32
57% 1,76
29,5
37% 2,73
63% 1,58
Gazde 16,2 de obicei 10–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 53% 1,90 47% 2,11 16,5 45% 2,24 55% 1,81 17,5 38% 2,60 62% 1,62
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,81 45% 2,23 11,5 46% 2,17 54% 1,85 12,5 37% 2,71 63% 1,58
Pe poartă 9,1 de obicei 5–13; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 55% 1,82 45% 2,22 9,5 42% 2,36 58% 1,74 10,5 32% 3,17 68% 1,46
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: Olympiakos.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
27,8 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
70% 1,43
30% 3,33
25,5
63% 1,58
37% 2,72
26,5
57% 1,74
43% 2,35
27,5
51% 1,97
49% 2,04
28,5
45% 2,24
55% 1,80
29,5
38% 2,64
62% 1,61
Gazde 15,0 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 59% 1,69 41% 2,45 14,5 51% 1,97 49% 2,03 15,5 43% 2,31 57% 1,76
Oaspeți 12,9 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 58% 1,73 42% 2,37 12,5 49% 2,03 51% 1,97 13,5 41% 2,43 59% 1,70
Pe poartă 9,6 de obicei 6–14; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 61% 1,63 39% 2,58 9,5 50% 2,01 50% 1,99 10,5 37% 2,72 63% 1,58
Europa Liga Europa experiment
SUB 25,5
experiment, neverificat
24,6 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
63% 1,59
37% 2,68
23,5
56% 1,80
44% 2,25
24,5
48% 2,07
52% 1,94
25,5
42% 2,40
58% 1,71
26,5
35% 2,82
65% 1,55
Gazde 9,6 de obicei 5–15
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 59% 1,70 41% 2,43 9,5 48% 2,10 52% 1,91 10,5 37% 2,67 63% 1,60
Oaspeți 15,0 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 50% 2,02 50% 1,98 15,5 43% 2,35 57% 1,74 16,5 36% 2,80 64% 1,56
Pe poartă 8,2 de obicei 4–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 57% 1,76 43% 2,31 8,5 44% 2,29 56% 1,77 9,5 32% 3,15 68% 1,46
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: Sturm Graz.
SUB 25,5
experiment, neverificat
24,9 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
66% 1,51
34% 2,95
23,5
59% 1,70
41% 2,43
24,5
52% 1,93
48% 2,07
25,5
45% 2,23
55% 1,81
26,5
38% 2,65
62% 1,61
Gazde 14,1 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 52% 1,92 48% 2,08 14,5 44% 2,28 56% 1,78 15,5 36% 2,80 64% 1,55
Oaspeți 10,8 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 59% 1,69 41% 2,44 10,5 49% 2,03 51% 1,97 11,5 40% 2,49 60% 1,67
Pe poartă 8,6 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,60 37% 2,67 8,5 50% 2,00 50% 2,00 9,5 37% 2,71 63% 1,59
Europa Liga Europa experiment
La media ligilor urmărite: OFI Creta.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
29,3 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
79% 1,27
21% 4,67
25,5
73% 1,37
27% 3,68
27,5
60% 1,68
40% 2,48
28,5
53% 1,88
47% 2,14
29,5
47% 2,15
53% 1,87
30,5
41% 2,46
59% 1,68
31,5
35% 2,86
65% 1,54
Gazde 16,0 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 59% 1,69 41% 2,44 15,5 51% 1,96 49% 2,04 16,5 44% 2,28 56% 1,78
Oaspeți 13,3 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,90 47% 2,11 13,5 45% 2,23 55% 1,81 14,5 37% 2,73 63% 1,58
Pe poartă 10,3 de obicei 6–15; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 69% 1,45 31% 3,22 9,5 57% 1,75 43% 2,34 10,5 46% 2,19 54% 1,84 11,5 34% 2,92 66% 1,52
vineri, 16 octombrie
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
30,3 total estimat
De obicei 22–39; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
83% 1,20
17% 5,88
26,5
72% 1,38
28% 3,62
28,5
60% 1,68
40% 2,47
29,5
53% 1,88
47% 2,14
30,5
47% 2,13
53% 1,88
31,5
41% 2,45
59% 1,69
32,5
35% 2,82
65% 1,55
Gazde 15,7 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 57% 1,77 43% 2,30 15,5 49% 2,02 51% 1,98 16,5 42% 2,39 58% 1,72
Oaspeți 14,6 de obicei 8–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 55% 1,82 45% 2,22 14,5 47% 2,13 53% 1,89 15,5 39% 2,54 61% 1,65
Pe poartă 11,6 de obicei 7–16; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 80% 1,24 20% 5,09 9,5 71% 1,42 29% 3,41 10,5 60% 1,66 40% 2,52 11,5 50% 2,01 50% 1,99 12,5 38% 2,63 62% 1,62
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
modestă
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,62
38% 2,62
25,5
55% 1,83
45% 2,21
26,5
48% 2,07
52% 1,93
27,5
42% 2,41
58% 1,71
28,5
36% 2,80
64% 1,56
Gazde 12,7 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 58% 1,72 42% 2,40 12,5 50% 2,02 50% 1,98 13,5 41% 2,46 59% 1,68
Oaspeți 13,8 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 57% 1,77 43% 2,31 13,5 49% 2,05 51% 1,96 14,5 41% 2,44 59% 1,70
Pe poartă 9,4 de obicei 5–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 59% 1,69 41% 2,45 9,5 47% 2,14 53% 1,88 10,5 35% 2,85 65% 1,54
Italia Serie A
PESTE 24,5
puternică
31,3 total estimat
De obicei 23–40; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
86% 1,16
14% 7,16
29,5
59% 1,69
41% 2,45
30,5
53% 1,89
47% 2,12
31,5
47% 2,14
53% 1,87
32,5
41% 2,44
59% 1,69
33,5
36% 2,79
64% 1,56
Gazde 17,3 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 53% 1,89 47% 2,12 17,5 45% 2,22 55% 1,82 18,5 39% 2,57 61% 1,64
Oaspeți 14,0 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,72 42% 2,38 13,5 50% 2,02 50% 1,98 14,5 42% 2,39 58% 1,72
Pe poartă 10,3 de obicei 6–15; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 69% 1,45 31% 3,24 9,5 57% 1,75 43% 2,34 10,5 46% 2,20 54% 1,84 11,5 34% 2,93 66% 1,52
Spania La Liga
PESTE 24,5
slabă
25,9 total estimat
De obicei 19–33; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
65% 1,53
35% 2,88
24,5
59% 1,71
41% 2,41
25,5
51% 1,95
49% 2,05
26,5
45% 2,24
55% 1,81
27,5
37% 2,67
63% 1,60
Gazde 14,5 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 55% 1,82 45% 2,21 14,5 47% 2,11 53% 1,90 15,5 40% 2,53 60% 1,65
Oaspeți 11,3 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 54% 1,84 46% 2,18 11,5 45% 2,22 55% 1,82 12,5 36% 2,79 64% 1,56
Pe poartă 9,5 de obicei 5–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 60% 1,65 40% 2,53 9,5 48% 2,07 52% 1,94 10,5 36% 2,77 64% 1,56
sâmbătă, 17 octombrie
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
27,0 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
66% 1,52
34% 2,94
25,5
59% 1,70
41% 2,43
26,5
52% 1,92
48% 2,08
27,5
45% 2,22
55% 1,82
28,5
39% 2,59
61% 1,63
Gazde 14,3 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 53% 1,87 47% 2,15 14,5 45% 2,23 55% 1,81 15,5 38% 2,62 62% 1,62
Oaspeți 12,7 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 56% 1,78 44% 2,29 12,5 48% 2,10 52% 1,91 13,5 39% 2,55 61% 1,65
Pe poartă 9,3 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 59% 1,71 41% 2,41 9,5 46% 2,19 54% 1,84 10,5 34% 2,97 66% 1,51
Spania La Liga
PESTE 24,5
bună
26,8 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
64% 1,57
36% 2,75
25,5
58% 1,74
42% 2,36
26,5
51% 1,97
49% 2,03
27,5
44% 2,26
56% 1,79
28,5
37% 2,69
63% 1,59
Gazde 13,5 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 55% 1,80 45% 2,24 13,5 47% 2,12 53% 1,90 14,5 39% 2,56 61% 1,64
Oaspeți 13,3 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,90 47% 2,11 13,5 45% 2,24 55% 1,81 14,5 37% 2,74 63% 1,58
Pe poartă 9,8 de obicei 6–14; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 63% 1,59 37% 2,69 9,5 51% 1,97 49% 2,03 10,5 39% 2,57 61% 1,64
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
27,3 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
67% 1,50
33% 3,01
25,5
60% 1,67
40% 2,50
26,5
54% 1,86
46% 2,16
27,5
47% 2,13
53% 1,89
28,5
41% 2,46
59% 1,69
29,5
35% 2,87
65% 1,54
Gazde 14,4 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 54% 1,84 46% 2,19 14,5 46% 2,18 54% 1,85 15,5 39% 2,58 61% 1,63
Oaspeți 12,9 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 58% 1,72 42% 2,38 12,5 49% 2,03 51% 1,97 13,5 41% 2,42 59% 1,70
Pe poartă 8,8 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 64% 1,56 36% 2,79 8,5 51% 1,95 49% 2,05 9,5 39% 2,59 61% 1,63
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
29,6 total estimat
De obicei 22–38; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
80% 1,25
20% 5,06
26,5
68% 1,48
32% 3,10
27,5
62% 1,62
38% 2,62
28,5
55% 1,81
45% 2,23
29,5
49% 2,04
51% 1,96
30,5
44% 2,30
56% 1,77
31,5
37% 2,70
63% 1,59
Gazde 16,1 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 51% 1,94 49% 2,06 16,5 44% 2,27 56% 1,79 17,5 37% 2,71 63% 1,58
Oaspeți 13,6 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 56% 1,80 44% 2,26 13,5 47% 2,13 53% 1,89 14,5 39% 2,56 61% 1,64
Pe poartă 10,3 de obicei 6–15; peste 9,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 69% 1,45 31% 3,21 9,5 57% 1,75 43% 2,33 10,5 45% 2,20 55% 1,83 11,5 34% 2,94 66% 1,52
Germania Bundesliga
fără părere la 26,5
estimarea e chiar pe linie
26,4 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
61% 1,63
39% 2,58
25,5
54% 1,84
46% 2,18
26,5
48% 2,09
52% 1,92
27,5
41% 2,45
59% 1,69
28,5
35% 2,87
65% 1,54
Gazde 13,9 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 59% 1,70 41% 2,44 13,5 50% 1,98 50% 2,02 14,5 42% 2,37 58% 1,73
Oaspeți 12,5 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 56% 1,79 44% 2,27 12,5 47% 2,13 53% 1,88 13,5 39% 2,58 61% 1,63
Pe poartă 10,3 de obicei 6–15; peste 9,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 69% 1,45 31% 3,25 9,5 57% 1,74 43% 2,34 10,5 46% 2,19 54% 1,84 11,5 34% 2,92 66% 1,52
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
32,8 total estimat
De obicei 24–42; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
91% 1,10
9% 11,09
26,5
84% 1,19
16% 6,14
30,5
62% 1,62
38% 2,61
31,5
56% 1,80
44% 2,25
32,5
50% 1,99
50% 2,01
33,5
45% 2,24
55% 1,81
34,5
39% 2,58
61% 1,63
Gazde 17,2 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 52% 1,92 48% 2,09 17,5 44% 2,25 56% 1,80 18,5 38% 2,60 62% 1,62
Oaspeți 15,6 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 55% 1,82 45% 2,21 15,5 47% 2,12 53% 1,89 16,5 40% 2,50 60% 1,67
Pe poartă 11,0 de obicei 7–16; peste 9,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 76% 1,32 24% 4,09 9,5 65% 1,55 35% 2,82 10,5 53% 1,88 47% 2,13 11,5 42% 2,39 58% 1,72
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
28,5 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
75% 1,34
25% 3,96
26,5
61% 1,63
39% 2,58
27,5
54% 1,84
46% 2,19
28,5
48% 2,08
52% 1,93
29,5
42% 2,39
58% 1,72
30,5
36% 2,76
64% 1,57
Gazde 13,8 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,71 42% 2,41 13,5 50% 1,99 50% 2,01 14,5 42% 2,39 58% 1,72
Oaspeți 14,7 de obicei 8–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 56% 1,79 44% 2,27 14,5 48% 2,08 52% 1,92 15,5 41% 2,47 59% 1,68
Pe poartă 10,8 de obicei 7–15; peste 9,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 74% 1,35 26% 3,87 9,5 63% 1,58 37% 2,72 10,5 52% 1,94 48% 2,06 11,5 40% 2,51 60% 1,66
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
maximă
30,6 total estimat
De obicei 23–39; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
84% 1,19
16% 6,36
26,5
74% 1,34
26% 3,91
28,5
61% 1,63
39% 2,60
29,5
55% 1,82
45% 2,21
30,5
49% 2,05
51% 1,95
31,5
44% 2,30
56% 1,77
32,5
37% 2,69
63% 1,59
Gazde 16,3 de obicei 10–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 53% 1,89 47% 2,13 16,5 45% 2,22 55% 1,82 17,5 39% 2,59 61% 1,63
Oaspeți 14,3 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 53% 1,89 47% 2,13 14,5 46% 2,19 54% 1,84 15,5 38% 2,61 62% 1,62
Pe poartă 11,3 de obicei 7–16; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 78% 1,29 22% 4,45 9,5 68% 1,48 32% 3,09 10,5 57% 1,76 43% 2,31 11,5 46% 2,19 54% 1,84 12,5 35% 2,89 65% 1,53
Anglia Premier League
PESTE 25,5
modestă
27,1 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
66% 1,51
34% 2,98
25,5
59% 1,69
41% 2,46
26,5
52% 1,91
48% 2,10
27,5
46% 2,20
54% 1,84
28,5
39% 2,54
61% 1,65
29,5
33% 3,07
67% 1,48
Gazde 15,3 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 53% 1,87 47% 2,15 15,5 45% 2,21 55% 1,82 16,5 39% 2,59 61% 1,63
Oaspeți 11,8 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 58% 1,74 42% 2,36 11,5 49% 2,05 51% 1,95 12,5 40% 2,50 60% 1,67
Pe poartă 8,8 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 64% 1,55 36% 2,80 8,5 51% 1,95 49% 2,05 9,5 38% 2,60 62% 1,62
Anglia Premier League
PESTE 25,5
slabă
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,62
38% 2,62
25,5
55% 1,83
45% 2,20
26,5
48% 2,08
52% 1,93
27,5
41% 2,43
59% 1,70
28,5
35% 2,84
65% 1,54
Gazde 15,9 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 58% 1,71 42% 2,40 15,5 51% 1,98 49% 2,02 16,5 43% 2,31 57% 1,76
Oaspeți 10,5 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 56% 1,77 44% 2,30 10,5 47% 2,14 53% 1,88 11,5 38% 2,64 62% 1,61
Pe poartă 9,2 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 57% 1,75 43% 2,33 9,5 45% 2,23 55% 1,81 10,5 33% 3,04 67% 1,49
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
28,5 total estimat
De obicei 21–36; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
75% 1,33
25% 4,05
25,5
68% 1,47
32% 3,11
26,5
62% 1,62
38% 2,61
27,5
55% 1,83
45% 2,20
28,5
48% 2,07
52% 1,93
29,5
42% 2,37
58% 1,73
30,5
36% 2,76
64% 1,57
Gazde 14,1 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 52% 1,92 48% 2,08 14,5 44% 2,28 56% 1,78 15,5 36% 2,81 64% 1,55
Oaspeți 14,4 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 54% 1,85 46% 2,17 14,5 46% 2,16 54% 1,86 15,5 39% 2,58 61% 1,63
Pe poartă 9,4 de obicei 6–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 60% 1,67 40% 2,49 9,5 47% 2,14 53% 1,88 10,5 35% 2,89 65% 1,53
Spania La Liga
PESTE 24,5
slabă
25,8 total estimat
De obicei 19–33; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
64% 1,55
36% 2,81
24,5
58% 1,73
42% 2,38
25,5
51% 1,97
49% 2,03
26,5
44% 2,27
56% 1,79
27,5
37% 2,72
63% 1,58
Gazde 15,6 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 55% 1,82 45% 2,22 15,5 48% 2,08 52% 1,93 16,5 41% 2,46 59% 1,69
Oaspeți 10,2 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 53% 1,88 47% 2,14 10,5 43% 2,31 57% 1,76 11,5 35% 2,89 65% 1,53
Pe poartă 9,2 de obicei 5–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 56% 1,77 44% 2,29 9,5 45% 2,25 55% 1,80 10,5 33% 3,02 67% 1,49
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
bună
28,9 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
77% 1,30
23% 4,32
25,5
70% 1,43
30% 3,33
26,5
63% 1,58
37% 2,74
27,5
58% 1,72
42% 2,38
28,5
51% 1,95
49% 2,06
29,5
45% 2,22
55% 1,82
30,5
39% 2,58
61% 1,63
Gazde 12,5 de obicei 7–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 56% 1,79 44% 2,26 12,5 47% 2,14 53% 1,88 13,5 39% 2,59 61% 1,63
Oaspeți 16,4 de obicei 9–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 53% 1,89 47% 2,12 16,5 46% 2,17 54% 1,86 17,5 39% 2,57 61% 1,64
Pe poartă 10,6 de obicei 6–15; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 71% 1,40 29% 3,48 9,5 61% 1,64 39% 2,55 10,5 50% 2,01 50% 1,99 11,5 38% 2,62 62% 1,62
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,3 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
60% 1,67
40% 2,49
25,5
53% 1,87
47% 2,14
26,5
46% 2,16
54% 1,86
27,5
40% 2,49
60% 1,67
28,5
34% 2,97
66% 1,51
Gazde 12,3 de obicei 7–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 54% 1,84 46% 2,18 12,5 45% 2,22 55% 1,82 13,5 37% 2,69 63% 1,59
Oaspeți 13,9 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,73 42% 2,36 13,5 49% 2,03 51% 1,97 14,5 42% 2,40 58% 1,71
Pe poartă 8,4 de obicei 5–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 60% 1,67 40% 2,49 8,5 46% 2,17 54% 1,86 9,5 34% 2,96 66% 1,51
Spania La Liga
PESTE 24,5
maximă
29,3 total estimat
De obicei 22–37; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
79% 1,26
21% 4,80
27,5
60% 1,67
40% 2,50
28,5
54% 1,86
46% 2,16
29,5
47% 2,12
53% 1,90
30,5
41% 2,45
59% 1,69
31,5
35% 2,84
65% 1,54
Gazde 13,8 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 59% 1,71 41% 2,41 13,5 50% 1,99 50% 2,01 14,5 42% 2,39 58% 1,72
Oaspeți 15,5 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 54% 1,85 46% 2,18 15,5 47% 2,14 53% 1,88 16,5 39% 2,54 61% 1,65
Pe poartă 11,4 de obicei 7–16; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 78% 1,29 22% 4,47 10,5 57% 1,74 43% 2,35 11,5 46% 2,16 54% 1,86 12,5 36% 2,80 64% 1,56
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
maximă
31,8 total estimat
De obicei 24–40; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
88% 1,13
12% 8,57
26,5
80% 1,25
20% 4,99
29,5
62% 1,61
38% 2,64
30,5
56% 1,78
44% 2,28
31,5
51% 1,97
49% 2,03
32,5
45% 2,23
55% 1,81
33,5
39% 2,57
61% 1,64
Gazde 19,3 de obicei 12–27
Linia Peste, cota Sub, cota
18,5 52% 1,91 48% 2,10 19,5 45% 2,22 55% 1,82 20,5 39% 2,55 61% 1,65
Oaspeți 12,5 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 56% 1,79 44% 2,27 12,5 47% 2,13 53% 1,88 13,5 39% 2,58 61% 1,63
Pe poartă 12,4 de obicei 8–17; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 86% 1,17 14% 7,03 9,5 77% 1,30 23% 4,30 11,5 57% 1,75 43% 2,33 12,5 46% 2,16 54% 1,86 13,5 36% 2,78 64% 1,56
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
28,1 total estimat
De obicei 21–36; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
73% 1,38
27% 3,65
25,5
66% 1,51
34% 2,96
26,5
59% 1,69
41% 2,45
27,5
52% 1,91
48% 2,10
28,5
46% 2,20
54% 1,84
29,5
39% 2,54
61% 1,65
30,5
33% 3,06
67% 1,48
Gazde 14,8 de obicei 9–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 58% 1,73 42% 2,36 14,5 50% 2,00 50% 2,00 15,5 42% 2,38 58% 1,72
Oaspeți 13,3 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,89 47% 2,13 13,5 45% 2,22 55% 1,82 14,5 37% 2,70 63% 1,59
Pe poartă 9,6 de obicei 6–14; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,61 38% 2,64 9,5 50% 2,00 50% 2,00 10,5 37% 2,67 63% 1,60
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
61% 1,63
39% 2,59
25,5
54% 1,84
46% 2,19
26,5
48% 2,08
52% 1,92
27,5
41% 2,43
59% 1,70
28,5
36% 2,81
64% 1,55
Gazde 17,6 de obicei 11–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 54% 1,84 46% 2,19 17,5 48% 2,09 52% 1,92 18,5 41% 2,42 59% 1,70
Oaspeți 8,9 de obicei 4–14
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 61% 1,63 39% 2,58 8,5 50% 2,01 50% 1,99 9,5 40% 2,52 60% 1,66
Pe poartă 8,5 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 61% 1,64 39% 2,57 8,5 48% 2,08 52% 1,92 9,5 35% 2,87 65% 1,53
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
bună
26,8 total estimat
De obicei 19–35; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
64% 1,57
36% 2,74
25,5
58% 1,74
42% 2,36
26,5
51% 1,97
49% 2,03
27,5
44% 2,26
56% 1,80
28,5
37% 2,67
63% 1,60
Gazde 12,7 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 58% 1,72 42% 2,40 12,5 50% 2,02 50% 1,98 13,5 41% 2,46 59% 1,68
Oaspeți 14,1 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 51% 1,98 49% 2,02 14,5 43% 2,32 57% 1,76 15,5 36% 2,79 64% 1,56
Pe poartă 9,1 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 55% 1,83 45% 2,21 9,5 42% 2,36 58% 1,74 10,5 32% 3,14 68% 1,47
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
slabă
26,4 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
61% 1,64
39% 2,56
25,5
54% 1,85
46% 2,18
26,5
47% 2,11
53% 1,90
27,5
41% 2,46
59% 1,69
28,5
34% 2,90
66% 1,53
Gazde 13,4 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 54% 1,85 46% 2,18 13,5 45% 2,21 55% 1,83 14,5 38% 2,61 62% 1,62
Oaspeți 13,0 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 59% 1,70 41% 2,44 12,5 50% 2,01 50% 1,99 13,5 42% 2,39 58% 1,72
Pe poartă 9,2 de obicei 5–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 57% 1,76 43% 2,31 9,5 45% 2,23 55% 1,82 10,5 33% 3,00 67% 1,50
Spania La Liga
fără părere la 24,5
estimarea e chiar pe linie
24,9 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
66% 1,51
34% 2,95
23,5
59% 1,70
41% 2,43
24,5
52% 1,94
48% 2,06
25,5
45% 2,24
55% 1,81
26,5
37% 2,68
63% 1,59
Gazde 11,6 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 58% 1,74 42% 2,35 11,5 48% 2,08 52% 1,92 12,5 39% 2,58 61% 1,63
Oaspeți 13,3 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,89 47% 2,13 13,5 45% 2,22 55% 1,82 14,5 37% 2,70 63% 1,59
Pe poartă 8,4 de obicei 5–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 59% 1,69 41% 2,45 8,5 46% 2,18 54% 1,85 9,5 34% 2,96 66% 1,51
duminică, 18 octombrie
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,62
38% 2,61
25,5
55% 1,83
45% 2,20
26,5
48% 2,07
52% 1,93
27,5
42% 2,39
58% 1,72
28,5
36% 2,77
64% 1,56
Gazde 15,5 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 54% 1,84 46% 2,19 15,5 47% 2,14 53% 1,87 16,5 39% 2,53 61% 1,65
Oaspeți 11,1 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 51% 1,95 49% 2,05 11,5 42% 2,40 58% 1,72 12,5 34% 2,95 66% 1,51
Pe poartă 10,0 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 65% 1,54 35% 2,86 9,5 53% 1,88 47% 2,13 10,5 41% 2,44 59% 1,70
Spania La Liga
PESTE 24,5
slabă
25,6 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
63% 1,59
37% 2,70
24,5
56% 1,78
44% 2,28
25,5
49% 2,04
51% 1,96
26,5
42% 2,35
58% 1,74
27,5
36% 2,77
64% 1,57
Gazde 15,1 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 52% 1,93 48% 2,07 15,5 44% 2,28 56% 1,78 16,5 36% 2,76 64% 1,57
Oaspeți 10,6 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 56% 1,77 44% 2,30 10,5 47% 2,13 53% 1,88 11,5 38% 2,64 62% 1,61
Pe poartă 10,1 de obicei 6–15; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 66% 1,51 34% 2,96 9,5 55% 1,82 45% 2,23 10,5 44% 2,28 56% 1,78 11,5 33% 3,02 67% 1,50
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
28,3 total estimat
De obicei 21–36; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
74% 1,35
26% 3,88
25,5
67% 1,49
33% 3,02
26,5
60% 1,66
40% 2,51
27,5
54% 1,86
46% 2,17
28,5
47% 2,13
53% 1,89
29,5
41% 2,46
59% 1,68
30,5
35% 2,89
65% 1,53
Gazde 18,1 de obicei 11–26
Linia Peste, cota Sub, cota
17,5 51% 1,95 49% 2,05 18,5 44% 2,26 56% 1,79 19,5 38% 2,61 62% 1,62
Oaspeți 10,2 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 54% 1,87 46% 2,16 10,5 44% 2,29 56% 1,77 11,5 35% 2,87 65% 1,53
Pe poartă 9,4 de obicei 6–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 60% 1,66 40% 2,51 9,5 47% 2,12 53% 1,89 10,5 35% 2,87 65% 1,53
Anglia Premier League
SUB 25,5
slabă
24,9 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
66% 1,51
34% 2,97
23,5
59% 1,69
41% 2,44
24,5
52% 1,92
48% 2,08
25,5
45% 2,23
55% 1,81
26,5
38% 2,64
62% 1,61
Gazde 13,8 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,72 42% 2,38 13,5 50% 2,00 50% 2,00 14,5 41% 2,41 59% 1,71
Oaspeți 11,2 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 53% 1,90 47% 2,12 11,5 43% 2,30 57% 1,77 12,5 35% 2,83 65% 1,55
Pe poartă 7,9 de obicei 4–12; sub 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
6,5 66% 1,52 34% 2,93 7,5 52% 1,91 48% 2,09 8,5 39% 2,59 61% 1,63
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
28,5 total estimat
De obicei 21–36; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
75% 1,33
25% 4,02
25,5
68% 1,48
32% 3,09
26,5
61% 1,63
39% 2,59
27,5
54% 1,84
46% 2,19
28,5
48% 2,08
52% 1,93
29,5
42% 2,40
58% 1,71
30,5
36% 2,78
64% 1,56
Gazde 12,9 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 60% 1,67 40% 2,49 12,5 51% 1,98 49% 2,02 13,5 42% 2,37 58% 1,73
Oaspeți 15,6 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 55% 1,82 45% 2,21 15,5 47% 2,12 53% 1,89 16,5 40% 2,50 60% 1,67
Pe poartă 9,1 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 56% 1,79 44% 2,26 9,5 43% 2,33 57% 1,75 10,5 32% 3,16 68% 1,46
Italia Serie A
PESTE 24,5
maximă
28,8 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
76% 1,32
24% 4,16
26,5
63% 1,59
37% 2,68
27,5
57% 1,76
43% 2,31
28,5
51% 1,97
49% 2,03
29,5
45% 2,24
55% 1,81
30,5
39% 2,60
61% 1,63
Gazde 13,5 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 56% 1,79 44% 2,26 13,5 48% 2,10 52% 1,91 14,5 39% 2,55 61% 1,64
Oaspeți 15,3 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 52% 1,92 48% 2,09 15,5 45% 2,22 55% 1,82 16,5 38% 2,61 62% 1,62
Pe poartă 9,0 de obicei 5–13; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 54% 1,85 46% 2,17 9,5 41% 2,44 59% 1,70 10,5 30% 3,30 70% 1,43
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
maximă
29,5 total estimat
De obicei 22–38; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
80% 1,26
20% 4,89
25,5
74% 1,35
26% 3,88
27,5
61% 1,64
39% 2,55
28,5
54% 1,84
46% 2,19
29,5
48% 2,08
52% 1,93
30,5
42% 2,39
58% 1,72
31,5
36% 2,75
64% 1,57
Gazde 15,1 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 52% 1,92 48% 2,09 15,5 44% 2,27 56% 1,79 16,5 37% 2,72 63% 1,58
Oaspeți 14,4 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 53% 1,88 47% 2,14 14,5 46% 2,19 54% 1,84 15,5 38% 2,60 62% 1,62
Pe poartă 9,9 de obicei 6–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 64% 1,57 36% 2,74 9,5 52% 1,94 48% 2,07 10,5 40% 2,52 60% 1,66
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
30,3 total estimat
De obicei 22–39; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
83% 1,20
17% 5,92
26,5
73% 1,38
27% 3,65
28,5
60% 1,68
40% 2,48
29,5
53% 1,87
47% 2,15
30,5
47% 2,12
53% 1,89
31,5
41% 2,44
59% 1,69
32,5
36% 2,80
64% 1,56
Gazde 17,5 de obicei 11–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 54% 1,85 46% 2,18 17,5 48% 2,10 52% 1,91 18,5 41% 2,43 59% 1,70
Oaspeți 12,8 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 57% 1,76 43% 2,32 12,5 49% 2,05 51% 1,95 13,5 40% 2,47 60% 1,68
Pe poartă 10,1 de obicei 6–14; peste 9,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 66% 1,52 34% 2,94 9,5 55% 1,83 45% 2,20 10,5 43% 2,35 57% 1,74 11,5 32% 3,09 68% 1,48
Spania La Liga
SUB 24,5
slabă
23,9 total estimat
De obicei 17–31; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
21,5
66% 1,51
34% 2,96
22,5
59% 1,70
41% 2,43
23,5
51% 1,94
49% 2,06
24,5
44% 2,25
56% 1,80
25,5
37% 2,72
63% 1,58
Gazde 12,5 de obicei 7–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 55% 1,81 45% 2,24 12,5 46% 2,16 54% 1,86 13,5 39% 2,60 61% 1,63
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,82 45% 2,22 11,5 46% 2,18 54% 1,84 12,5 37% 2,73 63% 1,58
Pe poartă 8,0 de obicei 4–12; sub 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
6,5 66% 1,50 34% 2,98 7,5 53% 1,88 47% 2,14 8,5 40% 2,51 60% 1,66
Franța Ligue 1
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,6 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
63% 1,60
37% 2,67
24,5
56% 1,80
44% 2,25
25,5
49% 2,06
51% 1,94
26,5
42% 2,37
58% 1,73
27,5
36% 2,78
64% 1,56
Gazde 14,2 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 53% 1,89 47% 2,12 14,5 44% 2,26 56% 1,80 15,5 37% 2,72 63% 1,58
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,82 45% 2,23 11,5 46% 2,18 54% 1,85 12,5 37% 2,72 63% 1,58
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,61 38% 2,63 9,5 50% 1,99 50% 2,01 10,5 38% 2,62 62% 1,62
Franța Ligue 1
SUB 25,5
slabă
24,6 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
63% 1,59
37% 2,70
23,5
56% 1,78
44% 2,28
24,5
49% 2,05
51% 1,95
25,5
42% 2,38
58% 1,73
26,5
36% 2,80
64% 1,56
Gazde 13,2 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,88 47% 2,13 13,5 44% 2,26 56% 1,80 14,5 36% 2,76 64% 1,57
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,82 45% 2,23 11,5 46% 2,18 54% 1,85 12,5 37% 2,72 63% 1,58
Pe poartă 8,3 de obicei 4–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 58% 1,74 42% 2,36 8,5 45% 2,23 55% 1,82 9,5 33% 3,04 67% 1,49
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
bună
28,5 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
75% 1,33
25% 4,00
25,5
68% 1,48
32% 3,08
26,5
61% 1,63
39% 2,60
27,5
55% 1,83
45% 2,20
28,5
48% 2,07
52% 1,93
29,5
42% 2,37
58% 1,73
30,5
36% 2,75
64% 1,57
Gazde 16,5 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 54% 1,84 46% 2,19 16,5 47% 2,11 53% 1,90 17,5 41% 2,47 59% 1,68
Oaspeți 12,0 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 60% 1,67 40% 2,49 11,5 50% 1,99 50% 2,01 12,5 42% 2,40 58% 1,71
Pe poartă 9,8 de obicei 6–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 63% 1,58 37% 2,72 9,5 51% 1,95 49% 2,05 10,5 39% 2,55 61% 1,64
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
29,1 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
78% 1,28
22% 4,54
26,5
66% 1,51
34% 2,94
27,5
59% 1,69
41% 2,45
28,5
52% 1,91
48% 2,10
29,5
46% 2,19
54% 1,84
30,5
40% 2,50
60% 1,67
31,5
34% 2,97
66% 1,51
Gazde 14,6 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 56% 1,79 44% 2,27 14,5 49% 2,06 51% 1,94 15,5 41% 2,46 59% 1,68
Oaspeți 14,5 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 55% 1,83 45% 2,20 14,5 47% 2,14 53% 1,88 15,5 39% 2,56 61% 1,64
Pe poartă 10,2 de obicei 6–15; peste 9,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 68% 1,47 32% 3,12 9,5 56% 1,78 44% 2,28 10,5 45% 2,23 55% 1,81 11,5 33% 2,99 67% 1,50
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
26,8 total estimat
De obicei 20–34; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
65% 1,55
35% 2,82
25,5
58% 1,71
42% 2,40
26,5
51% 1,95
49% 2,05
27,5
45% 2,24
55% 1,81
28,5
38% 2,66
62% 1,60
Gazde 13,6 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 56% 1,78 44% 2,29 13,5 48% 2,07 52% 1,93 14,5 40% 2,52 60% 1,66
Oaspeți 13,3 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,90 47% 2,11 13,5 45% 2,24 55% 1,81 14,5 36% 2,74 64% 1,57
Pe poartă 8,2 de obicei 5–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 57% 1,74 43% 2,34 8,5 44% 2,28 56% 1,78 9,5 32% 3,16 68% 1,46
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
27,4 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
67% 1,49
33% 3,02
25,5
60% 1,66
40% 2,52
26,5
54% 1,85
46% 2,17
27,5
47% 2,11
53% 1,90
28,5
41% 2,45
59% 1,69
29,5
35% 2,84
65% 1,54
Gazde 15,9 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 58% 1,71 42% 2,40 15,5 51% 1,98 49% 2,02 16,5 43% 2,31 57% 1,76
Oaspeți 11,5 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 56% 1,80 44% 2,25 11,5 46% 2,16 54% 1,86 12,5 37% 2,67 63% 1,60
Pe poartă 9,5 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 61% 1,64 39% 2,56 9,5 49% 2,04 51% 1,96 10,5 36% 2,76 64% 1,57
Spania La Liga
PESTE 24,5
modestă
26,6 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
63% 1,59
37% 2,69
25,5
56% 1,78
44% 2,28
26,5
49% 2,03
51% 1,97
27,5
43% 2,32
57% 1,76
28,5
36% 2,74
64% 1,57
Gazde 14,9 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 59% 1,69 41% 2,44 14,5 51% 1,97 49% 2,03 15,5 43% 2,32 57% 1,76
Oaspeți 11,7 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 57% 1,75 43% 2,33 11,5 48% 2,07 52% 1,94 12,5 39% 2,54 61% 1,65
Pe poartă 9,5 de obicei 5–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 61% 1,65 39% 2,53 9,5 49% 2,06 51% 1,94 10,5 36% 2,76 64% 1,57
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
slabă
26,2 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
60% 1,67
40% 2,49
25,5
53% 1,88
47% 2,13
26,5
46% 2,18
54% 1,85
27,5
40% 2,51
60% 1,66
28,5
33% 3,05
67% 1,49
Gazde 15,7 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 56% 1,79 44% 2,26 15,5 49% 2,05 51% 1,95 16,5 41% 2,42 59% 1,70
Oaspeți 10,5 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 56% 1,77 44% 2,29 10,5 47% 2,14 53% 1,88 11,5 38% 2,65 62% 1,61
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,59 37% 2,71 8,5 51% 1,98 49% 2,02 9,5 38% 2,62 62% 1,62
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,9 total estimat
De obicei 19–35; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
65% 1,55
35% 2,82
25,5
59% 1,71
41% 2,41
26,5
52% 1,93
48% 2,07
27,5
45% 2,22
55% 1,82
28,5
39% 2,58
61% 1,63
Gazde 18,0 de obicei 11–26
Linia Peste, cota Sub, cota
17,5 51% 1,97 49% 2,03 18,5 44% 2,27 56% 1,78 19,5 38% 2,66 62% 1,60
Oaspeți 8,9 de obicei 4–14
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 62% 1,62 38% 2,61 8,5 50% 1,98 50% 2,02 9,5 40% 2,48 60% 1,68
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,60 38% 2,66 9,5 50% 1,98 50% 2,02 10,5 38% 2,62 62% 1,62
Spania La Liga
PESTE 24,5
bună
27,0 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
66% 1,51
34% 2,95
25,5
59% 1,69
41% 2,44
26,5
52% 1,92
48% 2,09
27,5
45% 2,21
55% 1,83
28,5
39% 2,57
61% 1,64
29,5
32% 3,09
68% 1,48
Gazde 16,2 de obicei 10–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 53% 1,90 47% 2,11 16,5 44% 2,25 56% 1,80 17,5 38% 2,61 62% 1,62
Oaspeți 10,8 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 59% 1,70 41% 2,43 10,5 49% 2,04 51% 1,97 11,5 40% 2,50 60% 1,67
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 63% 1,60 37% 2,67 9,5 51% 1,98 49% 2,02 10,5 39% 2,59 61% 1,63
luni, 19 octombrie
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
28,2 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
73% 1,38
27% 3,64
26,5
59% 1,68
41% 2,46
27,5
53% 1,89
47% 2,12
28,5
46% 2,17
54% 1,86
29,5
40% 2,48
60% 1,68
30,5
34% 2,90
66% 1,53
Gazde 16,2 de obicei 10–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 53% 1,90 47% 2,11 16,5 45% 2,25 55% 1,80 17,5 38% 2,61 62% 1,62
Oaspeți 12,0 de obicei 7–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 51% 1,98 49% 2,02 12,5 42% 2,39 58% 1,72 13,5 35% 2,89 65% 1,53
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,61 38% 2,64 9,5 50% 1,99 50% 2,01 10,5 38% 2,64 62% 1,61
Italia Serie A
PESTE 24,5
slabă
25,4 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
61% 1,63
39% 2,58
24,5
54% 1,84
46% 2,18
25,5
48% 2,10
52% 1,91
26,5
41% 2,45
59% 1,69
27,5
35% 2,88
65% 1,53
Gazde 13,1 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 52% 1,92 48% 2,09 13,5 44% 2,29 56% 1,77 14,5 35% 2,88 65% 1,53
Oaspeți 12,3 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 54% 1,86 46% 2,17 12,5 45% 2,20 55% 1,83 13,5 37% 2,71 63% 1,58
Pe poartă 7,8 de obicei 4–12; sub 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
6,5 65% 1,54 35% 2,85 7,5 51% 1,95 49% 2,05 8,5 38% 2,62 62% 1,62
Anglia Premier League
PESTE 25,5
modestă
27,2 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
67% 1,50
33% 3,01
25,5
60% 1,67
40% 2,49
26,5
53% 1,88
47% 2,14
27,5
46% 2,17
54% 1,85
28,5
40% 2,50
60% 1,67
29,5
33% 3,02
67% 1,50
Gazde 17,1 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 51% 1,95 49% 2,06 17,5 44% 2,27 56% 1,79 18,5 38% 2,66 62% 1,60
Oaspeți 10,1 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 53% 1,90 47% 2,11 10,5 43% 2,35 57% 1,74 11,5 34% 2,94 66% 1,52
Pe poartă 8,0 de obicei 4–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 54% 1,84 46% 2,20 8,5 40% 2,47 60% 1,68 9,5 29% 3,46 71% 1,41
Spania La Liga
PESTE 24,5
bună
26,0 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
66% 1,51
34% 2,96
24,5
59% 1,70
41% 2,44
25,5
52% 1,92
48% 2,09
26,5
45% 2,22
55% 1,82
27,5
39% 2,59
61% 1,63
Gazde 14,1 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 53% 1,90 47% 2,11 14,5 44% 2,27 56% 1,79 15,5 36% 2,75 64% 1,57
Oaspeți 11,8 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 58% 1,72 42% 2,39 11,5 49% 2,04 51% 1,97 12,5 41% 2,46 59% 1,69
Pe poartă 8,6 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 62% 1,62 38% 2,60 8,5 49% 2,03 51% 1,97 9,5 36% 2,78 64% 1,56
marți, 20 octombrie
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Sabah FK.
SUB 25,5
experiment, neverificat
24,9 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
66% 1,51
34% 2,95
23,5
59% 1,70
41% 2,43
24,5
52% 1,93
48% 2,07
25,5
45% 2,23
55% 1,81
26,5
38% 2,64
62% 1,61
Gazde 12,9 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 60% 1,66 40% 2,51 12,5 51% 1,97 49% 2,03 13,5 43% 2,35 57% 1,74
Oaspeți 12,0 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 50% 1,99 50% 2,01 12,5 42% 2,40 58% 1,71 13,5 34% 2,92 66% 1,52
Pe poartă 8,9 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 65% 1,54 35% 2,84 8,5 52% 1,92 48% 2,09 9,5 39% 2,55 61% 1,64
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Fenerbahçe, Slavia Praha.
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,3 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
60% 1,65
40% 2,53
24,5
54% 1,87
46% 2,16
25,5
46% 2,17
54% 1,86
26,5
40% 2,51
60% 1,66
27,5
33% 3,05
67% 1,49
Gazde 13,9 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 59% 1,69 41% 2,45 13,5 50% 1,98 50% 2,02 14,5 42% 2,36 58% 1,74
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,82 45% 2,21 11,5 46% 2,19 54% 1,84 12,5 36% 2,75 64% 1,57
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,58 37% 2,72 8,5 51% 1,98 49% 2,02 9,5 38% 2,63 62% 1,61
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: PAE AEK.
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,7 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
63% 1,58
37% 2,73
24,5
57% 1,76
43% 2,32
25,5
50% 2,00
50% 2,00
26,5
44% 2,30
56% 1,77
27,5
37% 2,73
63% 1,58
Gazde 15,3 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 54% 1,87 46% 2,15 15,5 45% 2,21 55% 1,83 16,5 39% 2,59 61% 1,63
Oaspeți 10,4 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 55% 1,81 45% 2,24 10,5 45% 2,20 55% 1,83 11,5 36% 2,79 64% 1,56
Pe poartă 8,9 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 65% 1,53 35% 2,89 8,5 53% 1,89 47% 2,12 9,5 40% 2,50 60% 1,67
Europa Liga Campionilor experiment
PESTE 25,5
experiment, neverificat
30,4 total estimat
De obicei 22–39; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
84% 1,20
16% 6,11
25,5
79% 1,27
21% 4,74
28,5
60% 1,66
40% 2,52
29,5
54% 1,85
46% 2,18
30,5
48% 2,08
52% 1,92
31,5
42% 2,39
58% 1,72
32,5
36% 2,75
64% 1,57
Gazde 14,9 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 59% 1,69 41% 2,44 14,5 51% 1,97 49% 2,03 15,5 43% 2,32 57% 1,76
Oaspeți 15,5 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 54% 1,85 46% 2,18 15,5 47% 2,14 53% 1,87 16,5 39% 2,55 61% 1,64
Pe poartă 11,4 de obicei 7–16; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 79% 1,27 21% 4,70 10,5 58% 1,72 42% 2,39 11,5 47% 2,12 53% 1,89 12,5 36% 2,77 64% 1,57
Europa Liga Campionilor experiment
PESTE 25,5
experiment, neverificat
27,5 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
68% 1,48
32% 3,08
25,5
61% 1,63
39% 2,58
26,5
54% 1,84
46% 2,19
27,5
48% 2,08
52% 1,92
28,5
41% 2,42
59% 1,70
29,5
36% 2,80
64% 1,55
Gazde 15,1 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 52% 1,92 48% 2,08 15,5 44% 2,27 56% 1,79 16,5 37% 2,73 63% 1,58
Oaspeți 12,3 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 54% 1,85 46% 2,17 12,5 45% 2,20 55% 1,83 13,5 37% 2,71 63% 1,58
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,62 38% 2,63 9,5 50% 2,00 50% 2,00 10,5 38% 2,65 62% 1,61
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Sl. Bratislava.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,61
38% 2,63
25,5
55% 1,82
45% 2,21
26,5
48% 2,07
52% 1,93
27,5
42% 2,39
58% 1,72
28,5
36% 2,79
64% 1,56
Gazde 16,6 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 55% 1,83 45% 2,21 16,5 48% 2,07 52% 1,93 17,5 41% 2,43 59% 1,70
Oaspeți 9,9 de obicei 5–15
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 61% 1,64 39% 2,55 9,5 50% 2,00 50% 2,00 10,5 41% 2,45 59% 1,69
Pe poartă 9,3 de obicei 5–14; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 57% 1,74 43% 2,35 9,5 45% 2,21 55% 1,82 10,5 33% 2,99 67% 1,50
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Porto, PSV.
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,3 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
60% 1,65
40% 2,53
24,5
54% 1,87
46% 2,15
25,5
46% 2,17
54% 1,86
26,5
40% 2,51
60% 1,66
27,5
33% 3,05
67% 1,49
Gazde 13,9 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 59% 1,69 41% 2,45 13,5 50% 1,98 50% 2,02 14,5 42% 2,36 58% 1,74
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,83 45% 2,21 11,5 46% 2,19 54% 1,84 12,5 36% 2,75 64% 1,57
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,58 37% 2,72 8,5 51% 1,98 49% 2,02 9,5 38% 2,63 62% 1,61
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Bodø/Glimt.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
26,3 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
60% 1,65
40% 2,53
25,5
54% 1,86
46% 2,16
26,5
47% 2,14
53% 1,88
27,5
40% 2,48
60% 1,68
28,5
34% 2,97
66% 1,51
Gazde 14,3 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 53% 1,87 47% 2,15 14,5 45% 2,23 55% 1,82 15,5 38% 2,62 62% 1,62
Oaspeți 12,0 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 50% 1,99 50% 2,01 12,5 42% 2,40 58% 1,71 13,5 34% 2,92 66% 1,52
Pe poartă 8,6 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 62% 1,62 38% 2,60 8,5 49% 2,04 51% 1,96 9,5 35% 2,82 65% 1,55
Europa Liga Campionilor experiment
PESTE 25,5
experiment, neverificat
29,1 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
78% 1,29
22% 4,48
25,5
71% 1,40
29% 3,50
27,5
59% 1,70
41% 2,43
28,5
52% 1,91
48% 2,09
29,5
46% 2,20
54% 1,84
30,5
40% 2,52
60% 1,66
31,5
33% 3,03
67% 1,49
Gazde 15,1 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 52% 1,92 48% 2,08 15,5 44% 2,27 56% 1,79 16,5 37% 2,73 63% 1,58
Oaspeți 14,0 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,72 42% 2,38 13,5 50% 2,02 50% 1,98 14,5 42% 2,39 58% 1,72
Pe poartă 10,6 de obicei 6–15; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 72% 1,40 28% 3,51 9,5 61% 1,64 39% 2,56 10,5 50% 2,01 50% 1,99 11,5 38% 2,64 62% 1,61
miercuri, 21 octombrie
Europa Liga Campionilor experiment
PESTE 25,5
experiment, neverificat
31,2 total estimat
De obicei 23–40; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
86% 1,16
14% 7,37
25,5
82% 1,22
18% 5,61
29,5
59% 1,69
41% 2,45
30,5
53% 1,90
47% 2,11
31,5
46% 2,16
54% 1,86
32,5
41% 2,46
59% 1,68
33,5
35% 2,84
65% 1,54
Gazde 17,5 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 54% 1,86 46% 2,16 17,5 47% 2,15 53% 1,87 18,5 40% 2,48 60% 1,68
Oaspeți 13,7 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 56% 1,77 44% 2,29 13,5 48% 2,06 52% 1,94 14,5 41% 2,46 59% 1,68
Pe poartă 9,3 de obicei 5–13; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 57% 1,75 43% 2,33 9,5 45% 2,22 55% 1,82 10,5 33% 3,00 67% 1,50
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Galatasaray.
SUB 25,5
experiment, neverificat
24,6 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
63% 1,58
37% 2,71
23,5
56% 1,78
44% 2,28
24,5
49% 2,04
51% 1,96
25,5
42% 2,36
58% 1,73
26,5
36% 2,78
64% 1,56
Gazde 13,5 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 55% 1,80 45% 2,24 13,5 47% 2,12 53% 1,90 14,5 39% 2,56 61% 1,64
Oaspeți 11,1 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 52% 1,93 48% 2,07 11,5 42% 2,37 58% 1,73 12,5 34% 2,91 66% 1,52
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 64% 1,57 36% 2,74 8,5 51% 1,97 49% 2,03 9,5 38% 2,62 62% 1,62
Spania La Liga
PESTE 24,5
slabă
25,6 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
63% 1,60
37% 2,67
24,5
55% 1,80
45% 2,24
25,5
48% 2,07
52% 1,94
26,5
42% 2,40
58% 1,71
27,5
36% 2,81
64% 1,55
Gazde 12,2 de obicei 7–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 54% 1,87 46% 2,16 12,5 44% 2,25 56% 1,80 13,5 36% 2,79 64% 1,56
Oaspeți 13,3 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,88 47% 2,13 13,5 45% 2,21 55% 1,83 14,5 37% 2,69 63% 1,59
Pe poartă 9,4 de obicei 5–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 59% 1,71 41% 2,41 9,5 46% 2,17 54% 1,85 10,5 35% 2,90 65% 1,53
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Feyenoord.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
28,6 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
75% 1,33
25% 4,06
25,5
68% 1,47
32% 3,13
26,5
62% 1,62
38% 2,62
27,5
55% 1,81
45% 2,23
28,5
49% 2,05
51% 1,95
29,5
43% 2,32
57% 1,76
30,5
37% 2,73
63% 1,58
Gazde 16,1 de obicei 10–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 52% 1,93 48% 2,08 16,5 44% 2,26 56% 1,79 17,5 37% 2,68 63% 1,60
Oaspeți 12,5 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 55% 1,80 45% 2,24 12,5 47% 2,15 53% 1,87 13,5 38% 2,60 62% 1,63
Pe poartă 10,6 de obicei 6–15; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 71% 1,40 29% 3,47 9,5 61% 1,65 39% 2,53 10,5 49% 2,03 51% 1,97 11,5 37% 2,68 63% 1,59
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Club Brugge.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
26,3 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
60% 1,66
40% 2,52
25,5
54% 1,86
46% 2,16
26,5
47% 2,15
53% 1,87
27,5
40% 2,49
60% 1,67
28,5
34% 2,98
66% 1,50
Gazde 13,5 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 55% 1,83 45% 2,21 13,5 46% 2,15 54% 1,87 14,5 39% 2,58 61% 1,63
Oaspeți 12,8 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 57% 1,74 43% 2,34 12,5 49% 2,04 51% 1,96 13,5 41% 2,45 59% 1,69
Pe poartă 9,5 de obicei 5–14; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 60% 1,67 40% 2,50 9,5 47% 2,11 53% 1,90 10,5 35% 2,84 65% 1,54
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Viking.
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,9 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
65% 1,53
35% 2,90
24,5
59% 1,70
41% 2,42
25,5
52% 1,94
48% 2,07
26,5
45% 2,23
55% 1,81
27,5
38% 2,63
62% 1,61
Gazde 13,4 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 54% 1,85 46% 2,18 13,5 45% 2,21 55% 1,83 14,5 38% 2,62 62% 1,62
Oaspeți 12,5 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 56% 1,79 44% 2,26 12,5 47% 2,14 53% 1,88 13,5 39% 2,59 61% 1,63
Pe poartă 8,8 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 64% 1,56 36% 2,80 8,5 51% 1,94 49% 2,06 9,5 39% 2,58 61% 1,63
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Sporting CP, LASK.
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,3 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
60% 1,65
40% 2,53
24,5
54% 1,87
46% 2,15
25,5
46% 2,17
54% 1,86
26,5
40% 2,51
60% 1,66
27,5
33% 3,05
67% 1,49
Gazde 13,9 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 59% 1,69 41% 2,44 13,5 50% 1,98 50% 2,02 14,5 42% 2,36 58% 1,74
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,82 45% 2,21 11,5 46% 2,19 54% 1,84 12,5 36% 2,75 64% 1,57
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,58 37% 2,72 8,5 51% 1,98 49% 2,02 9,5 38% 2,63 62% 1,61
Europa Liga Campionilor experiment
La media ligilor urmărite: Shaktar.
PESTE 25,5
experiment, neverificat
27,7 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
69% 1,45
31% 3,23
25,5
63% 1,60
37% 2,67
26,5
56% 1,78
44% 2,28
27,5
50% 2,01
50% 1,99
28,5
44% 2,29
56% 1,77
29,5
37% 2,71
63% 1,58
Gazde 17,3 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 53% 1,89 47% 2,13 17,5 45% 2,21 55% 1,83 18,5 39% 2,57 61% 1,64
Oaspeți 10,4 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 55% 1,81 45% 2,24 10,5 45% 2,20 55% 1,83 11,5 36% 2,79 64% 1,56
Pe poartă 9,4 de obicei 5–14; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 59% 1,69 41% 2,45 9,5 46% 2,16 54% 1,86 10,5 35% 2,89 65% 1,53
Europa Liga Campionilor experiment
PESTE 25,5
experiment, neverificat
30,2 total estimat
De obicei 22–39; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
83% 1,21
17% 5,78
25,5
78% 1,29
22% 4,51
28,5
59% 1,69
41% 2,45
29,5
53% 1,90
47% 2,12
30,5
46% 2,17
54% 1,86
31,5
40% 2,47
60% 1,68
32,5
35% 2,87
65% 1,54
Gazde 16,6 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 55% 1,82 45% 2,22 16,5 49% 2,06 51% 1,95 17,5 41% 2,41 59% 1,71
Oaspeți 13,6 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 56% 1,80 44% 2,25 13,5 47% 2,13 53% 1,89 14,5 39% 2,56 61% 1,64
Pe poartă 11,5 de obicei 7–16; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 80% 1,26 20% 4,91 10,5 60% 1,68 40% 2,47 11,5 49% 2,05 51% 1,95 12,5 38% 2,66 62% 1,60
Europa Liga Campionilor experiment
PESTE 25,5
experiment, neverificat
28,1 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 25,3.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
72% 1,38
28% 3,62
25,5
66% 1,51
34% 2,95
26,5
59% 1,69
41% 2,45
27,5
52% 1,91
48% 2,10
28,5
46% 2,19
54% 1,84
29,5
40% 2,52
60% 1,66
30,5
33% 3,04
67% 1,49
Gazde 17,0 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 51% 1,96 49% 2,04 17,5 44% 2,28 56% 1,78 18,5 37% 2,69 63% 1,59
Oaspeți 11,1 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 52% 1,94 48% 2,07 11,5 42% 2,37 58% 1,73 12,5 34% 2,91 66% 1,52
Pe poartă 10,2 de obicei 6–15; peste 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 67% 1,49 33% 3,05 9,5 56% 1,80 44% 2,26 10,5 44% 2,26 56% 1,79 11,5 33% 3,01 67% 1,50
vineri, 23 octombrie
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
maximă
31,3 total estimat
De obicei 23–40; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
87% 1,15
13% 7,58
26,5
78% 1,28
22% 4,52
29,5
60% 1,68
40% 2,47
30,5
53% 1,87
47% 2,15
31,5
47% 2,11
53% 1,90
32,5
41% 2,43
59% 1,70
33,5
36% 2,77
64% 1,57
Gazde 17,2 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 52% 1,91 48% 2,10 17,5 45% 2,24 55% 1,80 18,5 39% 2,60 61% 1,63
Oaspeți 14,1 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 51% 1,96 49% 2,05 14,5 44% 2,29 56% 1,78 15,5 36% 2,78 64% 1,56
Pe poartă 12,1 de obicei 8–17; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 84% 1,19 16% 6,14 9,5 75% 1,33 25% 4,07 11,5 54% 1,85 46% 2,18 12,5 44% 2,28 56% 1,78 13,5 34% 2,97 66% 1,51
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
bună
27,9 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
70% 1,42
30% 3,38
25,5
64% 1,57
36% 2,75
26,5
58% 1,72
42% 2,38
27,5
51% 1,95
49% 2,05
28,5
45% 2,23
55% 1,81
29,5
38% 2,60
62% 1,62
Gazde 16,9 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 58% 1,73 42% 2,37 16,5 51% 1,98 49% 2,02 17,5 43% 2,30 57% 1,77
Oaspeți 10,9 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 60% 1,66 40% 2,51 10,5 50% 2,01 50% 1,99 11,5 41% 2,43 59% 1,70
Pe poartă 9,0 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 65% 1,53 35% 2,88 8,5 53% 1,89 47% 2,13 9,5 40% 2,47 60% 1,68
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,2 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
59% 1,68
41% 2,47
25,5
53% 1,90
47% 2,11
26,5
46% 2,19
54% 1,84
27,5
40% 2,52
60% 1,66
28,5
33% 3,05
67% 1,49
Gazde 13,8 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,72 42% 2,40 13,5 50% 2,00 50% 2,00 14,5 42% 2,40 58% 1,71
Oaspeți 12,4 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 54% 1,84 46% 2,19 12,5 46% 2,18 54% 1,84 13,5 37% 2,68 63% 1,60
Pe poartă 9,0 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 66% 1,51 34% 2,94 8,5 54% 1,86 46% 2,16 9,5 41% 2,45 59% 1,69
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
28,4 total estimat
De obicei 21–36; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
75% 1,34
25% 3,96
25,5
67% 1,49
33% 3,05
26,5
61% 1,64
39% 2,56
27,5
54% 1,84
46% 2,18
28,5
48% 2,09
52% 1,92
29,5
41% 2,43
59% 1,70
30,5
35% 2,82
65% 1,55
Gazde 14,8 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 58% 1,72 42% 2,39 14,5 50% 1,99 50% 2,01 15,5 42% 2,36 58% 1,74
Oaspeți 13,6 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 56% 1,80 44% 2,25 13,5 47% 2,13 53% 1,89 14,5 39% 2,56 61% 1,64
Pe poartă 9,0 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 67% 1,50 33% 2,99 8,5 54% 1,86 46% 2,17 9,5 41% 2,45 59% 1,69
Spania La Liga
PESTE 24,5
slabă
25,1 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
60% 1,68
40% 2,47
24,5
52% 1,91
48% 2,10
25,5
45% 2,20
55% 1,83
26,5
39% 2,57
61% 1,64
27,5
32% 3,11
68% 1,47
Gazde 14,6 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 56% 1,80 44% 2,25 14,5 48% 2,08 52% 1,93 15,5 40% 2,49 60% 1,67
Oaspeți 10,5 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 56% 1,78 44% 2,28 10,5 46% 2,16 54% 1,87 11,5 37% 2,71 63% 1,58
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,59 37% 2,70 8,5 50% 1,98 50% 2,02 9,5 38% 2,63 62% 1,61
sâmbătă, 24 octombrie
Anglia Premier League
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
26,0 total estimat
De obicei 19–33; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
66% 1,51
34% 2,95
24,5
59% 1,70
41% 2,44
25,5
52% 1,92
48% 2,08
26,5
45% 2,22
55% 1,82
27,5
38% 2,61
62% 1,62
Gazde 12,0 de obicei 7–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 61% 1,64 39% 2,55 11,5 51% 1,94 49% 2,06 12,5 43% 2,34 57% 1,74
Oaspeți 14,0 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,72 42% 2,39 13,5 50% 2,02 50% 1,98 14,5 42% 2,39 58% 1,72
Pe poartă 8,9 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 66% 1,52 34% 2,92 8,5 53% 1,89 47% 2,12 9,5 40% 2,51 60% 1,66
Spania La Liga
PESTE 24,5
bună
26,0 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
59% 1,69
41% 2,45
25,5
52% 1,91
48% 2,09
26,5
45% 2,21
55% 1,83
27,5
39% 2,58
61% 1,63
28,5
32% 3,11
68% 1,47
Gazde 14,4 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 54% 1,86 46% 2,16 14,5 45% 2,21 55% 1,83 15,5 38% 2,60 62% 1,63
Oaspeți 11,7 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 57% 1,76 43% 2,31 11,5 48% 2,09 52% 1,92 12,5 39% 2,56 61% 1,64
Pe poartă 9,2 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 56% 1,78 44% 2,28 9,5 44% 2,26 56% 1,79 10,5 33% 3,04 67% 1,49
Italia Serie A
PESTE 24,5
puternică
30,3 total estimat
De obicei 22–39; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
83% 1,21
17% 5,72
28,5
59% 1,68
41% 2,46
29,5
53% 1,88
47% 2,14
30,5
47% 2,13
53% 1,89
31,5
41% 2,44
59% 1,69
32,5
36% 2,79
64% 1,56
Gazde 18,9 de obicei 11–27
Linia Peste, cota Sub, cota
17,5 57% 1,76 43% 2,31 18,5 50% 1,99 50% 2,01 19,5 44% 2,29 56% 1,78
Oaspeți 11,4 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 55% 1,82 45% 2,22 11,5 46% 2,18 54% 1,85 12,5 37% 2,73 63% 1,58
Pe poartă 9,9 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 64% 1,56 36% 2,78 9,5 52% 1,93 48% 2,08 10,5 40% 2,53 60% 1,66
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,7 total estimat
De obicei 19–35; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
63% 1,59
37% 2,68
25,5
56% 1,78
44% 2,29
26,5
50% 2,01
50% 1,99
27,5
44% 2,29
56% 1,78
28,5
37% 2,71
63% 1,58
Gazde 13,6 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 57% 1,77 43% 2,30 13,5 48% 2,06 52% 1,94 14,5 40% 2,50 60% 1,67
Oaspeți 13,1 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 51% 1,96 49% 2,04 13,5 43% 2,33 57% 1,75 14,5 36% 2,81 64% 1,55
Pe poartă 8,1 de obicei 4–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 56% 1,78 44% 2,28 8,5 42% 2,35 58% 1,74 9,5 31% 3,25 69% 1,44
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
29,6 total estimat
De obicei 22–38; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
80% 1,25
20% 5,01
26,5
67% 1,48
33% 3,08
27,5
62% 1,63
38% 2,60
28,5
55% 1,83
45% 2,21
29,5
49% 2,06
51% 1,94
30,5
43% 2,32
57% 1,76
31,5
37% 2,72
63% 1,58
Gazde 17,0 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 58% 1,72 42% 2,39 16,5 51% 1,97 49% 2,03 17,5 44% 2,29 56% 1,78
Oaspeți 12,6 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 56% 1,78 44% 2,28 12,5 47% 2,11 53% 1,90 13,5 39% 2,57 61% 1,64
Pe poartă 9,9 de obicei 6–14; fără părere la 9,5
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 64% 1,56 36% 2,79 9,5 52% 1,92 48% 2,08 10,5 40% 2,52 60% 1,66
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
30,1 total estimat
De obicei 22–38; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
82% 1,22
18% 5,59
26,5
71% 1,41
29% 3,42
28,5
59% 1,70
41% 2,43
29,5
52% 1,92
48% 2,09
30,5
46% 2,20
54% 1,84
31,5
40% 2,52
60% 1,66
32,5
33% 2,99
67% 1,50
Gazde 18,6 de obicei 11–27
Linia Peste, cota Sub, cota
17,5 54% 1,84 46% 2,19 18,5 48% 2,06 52% 1,94 19,5 42% 2,39 58% 1,72
Oaspeți 11,5 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 56% 1,80 44% 2,25 11,5 46% 2,16 54% 1,86 12,5 37% 2,68 63% 1,60
Pe poartă 11,0 de obicei 7–16; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 76% 1,32 24% 4,11 9,5 65% 1,54 35% 2,84 10,5 53% 1,87 47% 2,15 11,5 42% 2,37 58% 1,73 12,5 33% 3,07 67% 1,48
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
maximă
31,2 total estimat
De obicei 23–40; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
86% 1,16
14% 7,40
26,5
77% 1,29
23% 4,43
29,5
59% 1,69
41% 2,45
30,5
53% 1,89
47% 2,12
31,5
46% 2,15
54% 1,87
32,5
41% 2,46
59% 1,69
33,5
35% 2,82
65% 1,55
Gazde 15,2 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 53% 1,89 47% 2,12 15,5 44% 2,25 56% 1,80 16,5 38% 2,65 62% 1,61
Oaspeți 16,0 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 50% 2,02 50% 1,98 16,5 43% 2,33 57% 1,75 17,5 36% 2,76 64% 1,57
Pe poartă 12,5 de obicei 8–17; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 86% 1,16 14% 7,39 9,5 78% 1,28 22% 4,52 11,5 58% 1,71 42% 2,40 12,5 48% 2,09 52% 1,92 13,5 37% 2,68 63% 1,60
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
28,8 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
77% 1,31
23% 4,27
26,5
63% 1,58
37% 2,71
27,5
57% 1,74
43% 2,35
28,5
51% 1,96
49% 2,04
29,5
45% 2,23
55% 1,81
30,5
39% 2,59
61% 1,63
Gazde 16,9 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 57% 1,74 43% 2,34 16,5 50% 1,99 50% 2,01 17,5 43% 2,32 57% 1,76
Oaspeți 12,0 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 60% 1,67 40% 2,48 11,5 50% 2,00 50% 2,00 12,5 42% 2,40 58% 1,71
Pe poartă 11,0 de obicei 7–16; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 76% 1,32 24% 4,13 9,5 65% 1,54 35% 2,86 10,5 54% 1,86 46% 2,17 11,5 43% 2,34 57% 1,74 12,5 33% 3,05 67% 1,49
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
puternică
31,7 total estimat
De obicei 23–40; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
88% 1,14
12% 8,32
26,5
79% 1,26
21% 4,87
29,5
62% 1,62
38% 2,61
30,5
55% 1,81
45% 2,24
31,5
50% 2,02
50% 1,98
32,5
44% 2,26
56% 1,79
33,5
38% 2,62
62% 1,62
Gazde 21,3 de obicei 13–30
Linia Peste, cota Sub, cota
20,5 52% 1,91 48% 2,10 21,5 45% 2,20 55% 1,83 22,5 41% 2,46 59% 1,68
Oaspeți 10,4 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 55% 1,81 45% 2,24 10,5 45% 2,20 55% 1,83 11,5 36% 2,80 64% 1,56
Pe poartă 10,5 de obicei 6–15; peste 9,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 71% 1,41 29% 3,41 9,5 60% 1,67 40% 2,48 10,5 48% 2,08 52% 1,92 11,5 36% 2,76 64% 1,57
Anglia Premier League
PESTE 25,5
slabă
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,62
38% 2,62
25,5
55% 1,83
45% 2,20
26,5
48% 2,08
52% 1,93
27,5
41% 2,43
59% 1,70
28,5
35% 2,84
65% 1,54
Gazde 15,7 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 56% 1,79 44% 2,26 15,5 49% 2,05 51% 1,95 16,5 41% 2,42 59% 1,70
Oaspeți 10,8 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 59% 1,70 41% 2,43 10,5 49% 2,04 51% 1,96 11,5 40% 2,50 60% 1,67
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,58 37% 2,72 8,5 50% 1,99 50% 2,01 9,5 37% 2,69 63% 1,59
Anglia Premier League
PESTE 25,5
modestă
27,7 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
69% 1,44
31% 3,25
25,5
63% 1,60
37% 2,67
26,5
56% 1,79
44% 2,27
27,5
49% 2,03
51% 1,97
28,5
43% 2,31
57% 1,76
29,5
37% 2,73
63% 1,58
Gazde 13,0 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 61% 1,65 39% 2,54 12,5 51% 1,94 49% 2,06 13,5 43% 2,32 57% 1,76
Oaspeți 14,7 de obicei 8–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 56% 1,79 44% 2,26 14,5 48% 2,10 52% 1,91 15,5 40% 2,49 60% 1,67
Pe poartă 8,6 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 63% 1,60 37% 2,67 8,5 50% 2,00 50% 2,00 9,5 36% 2,77 64% 1,57
Spania La Liga
PESTE 24,5
modestă
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,62
38% 2,62
25,5
55% 1,83
45% 2,20
26,5
48% 2,08
52% 1,93
27,5
41% 2,43
59% 1,70
28,5
35% 2,84
65% 1,54
Gazde 13,7 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,73 42% 2,37 13,5 50% 2,01 50% 1,99 14,5 41% 2,42 59% 1,70
Oaspeți 12,7 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 57% 1,77 43% 2,30 12,5 48% 2,07 52% 1,94 13,5 40% 2,50 60% 1,67
Pe poartă 10,4 de obicei 6–15; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 70% 1,44 30% 3,28 9,5 58% 1,72 42% 2,39 10,5 46% 2,16 54% 1,86 11,5 35% 2,83 65% 1,54
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
bună
26,5 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,62
38% 2,62
25,5
55% 1,83
45% 2,20
26,5
48% 2,08
52% 1,93
27,5
41% 2,42
59% 1,71
28,5
36% 2,81
64% 1,55
Gazde 15,5 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 54% 1,84 46% 2,19 15,5 47% 2,13 53% 1,89 16,5 40% 2,51 60% 1,66
Oaspeți 11,0 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 61% 1,65 39% 2,54 10,5 50% 1,99 50% 2,01 11,5 41% 2,42 59% 1,71
Pe poartă 8,6 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 62% 1,61 38% 2,64 8,5 50% 2,01 50% 1,99 9,5 37% 2,72 63% 1,58
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,7 total estimat
De obicei 19–35; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
63% 1,59
37% 2,69
25,5
57% 1,77
43% 2,30
26,5
50% 2,00
50% 2,00
27,5
44% 2,28
56% 1,78
28,5
37% 2,69
63% 1,59
Gazde 12,6 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 57% 1,76 43% 2,31 12,5 48% 2,09 52% 1,92 13,5 39% 2,57 61% 1,64
Oaspeți 14,2 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 52% 1,94 48% 2,06 14,5 44% 2,27 56% 1,79 15,5 36% 2,75 64% 1,57
Pe poartă 8,8 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 64% 1,56 36% 2,79 8,5 51% 1,95 49% 2,05 9,5 39% 2,59 61% 1,63
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
28,1 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
73% 1,38
27% 3,64
26,5
59% 1,69
41% 2,45
27,5
52% 1,90
48% 2,11
28,5
46% 2,19
54% 1,84
29,5
40% 2,51
60% 1,66
30,5
33% 3,02
67% 1,50
Gazde 16,9 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 58% 1,73 42% 2,37 16,5 50% 1,98 50% 2,02 17,5 43% 2,30 57% 1,77
Oaspeți 11,2 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 53% 1,88 47% 2,13 11,5 44% 2,28 56% 1,78 12,5 35% 2,82 65% 1,55
Pe poartă 11,0 de obicei 7–16; peste 9,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 76% 1,32 24% 4,12 9,5 65% 1,54 35% 2,85 10,5 54% 1,86 46% 2,16 11,5 42% 2,36 58% 1,74 12,5 33% 3,06 67% 1,48
Spania La Liga
PESTE 24,5
bună
26,6 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
63% 1,60
37% 2,68
25,5
56% 1,79
44% 2,27
26,5
49% 2,04
51% 1,96
27,5
43% 2,33
57% 1,75
28,5
36% 2,75
64% 1,57
Gazde 13,4 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 54% 1,84 46% 2,19 13,5 46% 2,20 54% 1,84 14,5 38% 2,60 62% 1,63
Oaspeți 13,2 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 52% 1,91 48% 2,10 13,5 44% 2,25 56% 1,80 14,5 36% 2,77 64% 1,57
Pe poartă 9,0 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 54% 1,87 46% 2,15 9,5 41% 2,44 59% 1,70 10,5 31% 3,27 69% 1,44
Anglia Premier League
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,5 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
63% 1,60
37% 2,67
24,5
55% 1,81
45% 2,24
25,5
48% 2,07
52% 1,94
26,5
42% 2,41
58% 1,71
27,5
35% 2,82
65% 1,55
Gazde 13,5 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 55% 1,82 45% 2,22 13,5 47% 2,14 53% 1,87 14,5 39% 2,57 61% 1,63
Oaspeți 12,1 de obicei 7–18
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 51% 1,97 49% 2,03 12,5 42% 2,38 58% 1,73 13,5 35% 2,87 65% 1,53
Pe poartă 8,4 de obicei 5–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 61% 1,65 39% 2,55 8,5 47% 2,14 53% 1,88 9,5 34% 2,93 66% 1,52
Franța Ligue 1
fără părere la 25,5
estimarea e chiar pe linie
25,6 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
62% 1,60
38% 2,66
24,5
55% 1,81
45% 2,24
25,5
48% 2,07
52% 1,94
26,5
42% 2,39
58% 1,72
27,5
36% 2,79
64% 1,56
Gazde 14,0 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 52% 1,94 48% 2,07 14,5 44% 2,29 56% 1,77 15,5 35% 2,84 65% 1,54
Oaspeți 11,5 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 56% 1,78 44% 2,28 11,5 47% 2,14 53% 1,88 12,5 38% 2,61 62% 1,62
Pe poartă 9,0 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 54% 1,86 46% 2,16 9,5 41% 2,43 59% 1,70 10,5 31% 3,25 69% 1,44
Italia Serie A
PESTE 24,5
slabă
25,3 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
61% 1,65
39% 2,54
24,5
54% 1,85
46% 2,17
25,5
47% 2,14
53% 1,88
26,5
40% 2,48
60% 1,68
27,5
34% 2,96
66% 1,51
Gazde 15,8 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 57% 1,75 43% 2,33 15,5 50% 2,01 50% 1,99 16,5 42% 2,37 58% 1,73
Oaspeți 9,6 de obicei 5–15
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 57% 1,75 43% 2,33 9,5 47% 2,13 53% 1,88 10,5 37% 2,70 63% 1,59
Pe poartă 8,7 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 64% 1,57 36% 2,75 8,5 51% 1,97 49% 2,03 9,5 38% 2,62 62% 1,62
Spania La Liga
PESTE 24,5
modestă
26,6 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
62% 1,60
38% 2,66
25,5
56% 1,80
44% 2,25
26,5
49% 2,06
51% 1,94
27,5
42% 2,36
58% 1,73
28,5
36% 2,76
64% 1,57
Gazde 16,4 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 54% 1,87 46% 2,15 16,5 46% 2,20 54% 1,84 17,5 39% 2,56 61% 1,64
Oaspeți 10,2 de obicei 5–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 53% 1,87 47% 2,14 10,5 43% 2,31 57% 1,77 11,5 35% 2,89 65% 1,53
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,62 38% 2,62 9,5 50% 2,00 50% 2,00 10,5 38% 2,63 62% 1,61
duminică, 25 octombrie
Italia Serie A
PESTE 24,5
maximă
28,8 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
76% 1,32
24% 4,14
26,5
63% 1,60
37% 2,67
27,5
57% 1,77
43% 2,30
28,5
51% 1,98
49% 2,02
29,5
45% 2,24
55% 1,81
30,5
38% 2,61
62% 1,62
Gazde 18,1 de obicei 11–26
Linia Peste, cota Sub, cota
17,5 51% 1,95 49% 2,05 18,5 44% 2,26 56% 1,79 19,5 38% 2,61 62% 1,62
Oaspeți 10,7 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 58% 1,73 42% 2,38 10,5 48% 2,06 52% 1,94 11,5 39% 2,56 61% 1,64
Pe poartă 9,9 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 64% 1,56 36% 2,79 9,5 52% 1,92 48% 2,08 10,5 40% 2,52 60% 1,66
Spania La Liga
fără părere la 24,5
estimarea e chiar pe linie
24,5 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
63% 1,60
37% 2,68
23,5
55% 1,80
45% 2,24
24,5
48% 2,07
52% 1,93
25,5
41% 2,43
59% 1,70
26,5
35% 2,86
65% 1,54
Gazde 16,2 de obicei 10–23
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 52% 1,91 48% 2,10 16,5 44% 2,25 56% 1,80 17,5 38% 2,62 62% 1,62
Oaspeți 8,3 de obicei 4–13
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 56% 1,78 44% 2,28 8,5 45% 2,24 55% 1,81 9,5 34% 2,92 66% 1,52
Pe poartă 8,1 de obicei 4–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 55% 1,83 45% 2,20 8,5 41% 2,43 59% 1,70 9,5 30% 3,35 70% 1,43
Franța Ligue 1
SUB 25,5
slabă
24,7 total estimat
De obicei 18–32; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
22,5
63% 1,58
37% 2,73
23,5
57% 1,77
43% 2,31
24,5
49% 2,03
51% 1,98
25,5
43% 2,34
57% 1,75
26,5
36% 2,76
64% 1,57
Gazde 13,0 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 61% 1,65 39% 2,54 12,5 51% 1,94 49% 2,06 13,5 43% 2,32 57% 1,76
Oaspeți 11,7 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 57% 1,76 43% 2,31 11,5 48% 2,09 52% 1,92 12,5 39% 2,57 61% 1,64
Pe poartă 8,6 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 62% 1,62 38% 2,61 8,5 50% 2,02 50% 1,98 9,5 36% 2,76 64% 1,57
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
27,1 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
66% 1,50
34% 2,98
25,5
59% 1,68
41% 2,47
26,5
53% 1,90
47% 2,11
27,5
46% 2,19
54% 1,84
28,5
39% 2,54
61% 1,65
29,5
33% 3,07
67% 1,48
Gazde 13,9 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 59% 1,69 41% 2,44 13,5 50% 1,98 50% 2,02 14,5 42% 2,36 58% 1,74
Oaspeți 13,2 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 53% 1,90 47% 2,11 13,5 45% 2,24 55% 1,80 14,5 36% 2,75 64% 1,57
Pe poartă 9,1 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 56% 1,79 44% 2,27 9,5 43% 2,32 57% 1,76 10,5 32% 3,15 68% 1,46
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
28,0 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
72% 1,39
28% 3,57
25,5
66% 1,52
34% 2,93
26,5
59% 1,70
41% 2,43
27,5
52% 1,92
48% 2,09
28,5
45% 2,21
55% 1,83
29,5
39% 2,56
61% 1,64
30,5
32% 3,08
68% 1,48
Gazde 16,7 de obicei 10–24
Linia Peste, cota Sub, cota
15,5 55% 1,80 45% 2,25 16,5 49% 2,04 51% 1,96 17,5 42% 2,39 58% 1,72
Oaspeți 11,3 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 54% 1,85 46% 2,18 11,5 45% 2,22 55% 1,82 12,5 36% 2,79 64% 1,56
Pe poartă 9,0 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 54% 1,84 46% 2,19 9,5 41% 2,43 59% 1,70 10,5 30% 3,31 70% 1,43
Anglia Premier League
PESTE 25,5
bună
28,9 total estimat
De obicei 21–37; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
77% 1,29
23% 4,40
25,5
71% 1,42
29% 3,40
26,5
64% 1,56
36% 2,79
27,5
58% 1,71
42% 2,41
28,5
52% 1,94
48% 2,07
29,5
45% 2,22
55% 1,82
30,5
39% 2,58
61% 1,63
Gazde 15,7 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 56% 1,78 44% 2,29 15,5 49% 2,03 51% 1,97 16,5 42% 2,40 58% 1,71
Oaspeți 13,2 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 52% 1,92 48% 2,09 13,5 44% 2,26 56% 1,79 14,5 36% 2,78 64% 1,56
Pe poartă 10,0 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 66% 1,52 34% 2,92 9,5 54% 1,86 46% 2,17 10,5 42% 2,41 58% 1,71 11,5 31% 3,21 69% 1,45
Italia Serie A
PESTE 24,5
modestă
32,1 total estimat
De obicei 24–41; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
89% 1,13
11% 8,87
30,5
59% 1,71
41% 2,42
31,5
52% 1,92
48% 2,09
32,5
46% 2,19
54% 1,84
33,5
40% 2,48
60% 1,68
34,5
35% 2,84
65% 1,54
Gazde 17,1 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 51% 1,94 49% 2,06 17,5 44% 2,26 56% 1,79 18,5 38% 2,64 62% 1,61
Oaspeți 15,0 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 50% 2,01 50% 1,99 15,5 43% 2,34 57% 1,75 16,5 36% 2,79 64% 1,56
Pe poartă 10,0 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 65% 1,53 35% 2,88 9,5 53% 1,87 47% 2,15 10,5 41% 2,41 59% 1,71
Italia Serie A
PESTE 24,5
bună
26,1 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
59% 1,69
41% 2,44
25,5
52% 1,91
48% 2,09
26,5
45% 2,21
55% 1,83
27,5
39% 2,56
61% 1,64
28,5
32% 3,08
68% 1,48
Gazde 14,2 de obicei 8–21
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 53% 1,90 47% 2,12 14,5 44% 2,26 56% 1,79 15,5 37% 2,73 63% 1,58
Oaspeți 11,9 de obicei 6–18
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 59% 1,70 41% 2,43 11,5 49% 2,03 51% 1,97 12,5 41% 2,43 59% 1,70
Pe poartă 8,3 de obicei 5–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 58% 1,71 42% 2,41 8,5 45% 2,21 55% 1,83 9,5 33% 3,04 67% 1,49
Anglia Premier League
PESTE 25,5
modestă
28,0 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
72% 1,39
28% 3,57
25,5
66% 1,52
34% 2,93
26,5
59% 1,70
41% 2,43
27,5
52% 1,92
48% 2,09
28,5
45% 2,21
55% 1,83
29,5
39% 2,56
61% 1,64
Gazde 15,3 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 53% 1,88 47% 2,13 15,5 45% 2,23 55% 1,81 16,5 38% 2,61 62% 1,62
Oaspeți 12,7 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 57% 1,76 43% 2,31 12,5 48% 2,06 52% 1,94 13,5 40% 2,49 60% 1,67
Pe poartă 9,2 de obicei 5–13; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 57% 1,75 43% 2,33 9,5 45% 2,24 55% 1,81 10,5 33% 3,05 67% 1,49
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
puternică
32,3 total estimat
De obicei 24–41; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
90% 1,11
10% 9,85
26,5
82% 1,22
18% 5,58
30,5
59% 1,68
41% 2,46
31,5
53% 1,87
47% 2,14
32,5
47% 2,11
53% 1,90
33,5
41% 2,42
59% 1,70
34,5
36% 2,76
64% 1,57
Gazde 17,5 de obicei 10–25
Linia Peste, cota Sub, cota
16,5 54% 1,86 46% 2,16 17,5 47% 2,14 53% 1,87 18,5 40% 2,48 60% 1,68
Oaspeți 14,9 de obicei 8–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 57% 1,77 43% 2,30 14,5 49% 2,04 51% 1,96 15,5 41% 2,41 59% 1,71
Pe poartă 10,7 de obicei 6–15; peste 9,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 73% 1,38 27% 3,65 9,5 62% 1,61 38% 2,63 10,5 50% 1,98 50% 2,02 11,5 39% 2,59 61% 1,63
Spania La Liga
PESTE 24,5
bună
27,1 total estimat
De obicei 20–35; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
66% 1,51
34% 2,97
25,5
59% 1,69
41% 2,45
26,5
52% 1,91
48% 2,10
27,5
45% 2,20
55% 1,83
28,5
39% 2,55
61% 1,65
29,5
33% 3,08
67% 1,48
Gazde 13,6 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 57% 1,76 43% 2,31 13,5 49% 2,06 51% 1,95 14,5 40% 2,49 60% 1,67
Oaspeți 13,4 de obicei 7–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 54% 1,84 46% 2,19 13,5 46% 2,16 54% 1,86 14,5 39% 2,60 61% 1,63
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,60 38% 2,66 9,5 50% 1,98 50% 2,02 10,5 39% 2,60 61% 1,63
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
modestă
26,6 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
63% 1,60
37% 2,67
25,5
56% 1,79
44% 2,26
26,5
49% 2,04
51% 1,96
27,5
43% 2,33
57% 1,75
28,5
36% 2,74
64% 1,57
Gazde 15,9 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 58% 1,73 42% 2,38 15,5 50% 1,99 50% 2,01 16,5 43% 2,33 57% 1,75
Oaspeți 10,8 de obicei 6–16
Linia Peste, cota Sub, cota
9,5 58% 1,72 42% 2,40 10,5 49% 2,05 51% 1,95 11,5 39% 2,54 61% 1,65
Pe poartă 10,4 de obicei 6–15; peste 8,5 , modestă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 69% 1,44 31% 3,26 9,5 58% 1,73 42% 2,38 10,5 46% 2,16 54% 1,86 11,5 35% 2,84 65% 1,54
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
slabă
26,2 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
60% 1,67
40% 2,49
25,5
53% 1,89
47% 2,13
26,5
46% 2,18
54% 1,84
27,5
40% 2,52
60% 1,66
28,5
33% 3,05
67% 1,49
Gazde 13,7 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 58% 1,74 42% 2,36 13,5 49% 2,02 51% 1,98 14,5 41% 2,44 59% 1,70
Oaspeți 12,5 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 55% 1,81 45% 2,24 12,5 46% 2,15 54% 1,87 13,5 38% 2,60 62% 1,62
Pe poartă 8,6 de obicei 5–13; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 62% 1,61 38% 2,63 8,5 50% 2,01 50% 1,99 9,5 37% 2,72 63% 1,58
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
puternică
31,1 total estimat
De obicei 23–40; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
86% 1,16
14% 7,19
25,5
82% 1,22
18% 5,49
29,5
59% 1,70
41% 2,43
30,5
52% 1,91
48% 2,10
31,5
46% 2,19
54% 1,84
32,5
40% 2,49
60% 1,67
33,5
34% 2,91
66% 1,52
Gazde 18,1 de obicei 11–26
Linia Peste, cota Sub, cota
17,5 52% 1,94 48% 2,07 18,5 44% 2,25 56% 1,80 19,5 38% 2,60 62% 1,63
Oaspeți 13,0 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
11,5 59% 1,70 41% 2,43 12,5 50% 2,01 50% 1,99 13,5 42% 2,40 58% 1,72
Pe poartă 11,5 de obicei 7–16; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 78% 1,27 22% 4,65 10,5 59% 1,71 41% 2,41 11,5 48% 2,09 52% 1,92 12,5 37% 2,69 63% 1,59
Franța Ligue 1
PESTE 25,5
bună
28,2 total estimat
De obicei 21–36; un meci obișnuit în ligă: 25,1.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
73% 1,37
27% 3,71
25,5
66% 1,51
34% 2,98
26,5
60% 1,68
40% 2,47
27,5
53% 1,89
47% 2,12
28,5
46% 2,18
54% 1,85
29,5
40% 2,49
60% 1,67
30,5
34% 2,96
66% 1,51
Gazde 15,2 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 53% 1,90 47% 2,11 15,5 44% 2,25 56% 1,80 16,5 37% 2,67 63% 1,60
Oaspeți 13,0 de obicei 7–19
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 50% 1,99 50% 2,01 13,5 42% 2,37 58% 1,73 14,5 35% 2,84 65% 1,54
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 62% 1,62 38% 2,60 9,5 50% 2,00 50% 2,00 10,5 38% 2,64 62% 1,61
Germania Bundesliga
PESTE 26,5
bună
28,1 total estimat
De obicei 20–36; un meci obișnuit în ligă: 26,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
72% 1,39
28% 3,56
26,5
59% 1,70
41% 2,44
27,5
52% 1,91
48% 2,09
28,5
45% 2,20
55% 1,83
29,5
39% 2,54
61% 1,65
30,5
33% 3,06
67% 1,49
Gazde 13,3 de obicei 8–20
Linia Peste, cota Sub, cota
12,5 54% 1,85 46% 2,17 13,5 45% 2,22 55% 1,82 14,5 38% 2,64 62% 1,61
Oaspeți 14,7 de obicei 8–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 56% 1,78 44% 2,28 14,5 48% 2,07 52% 1,93 15,5 41% 2,45 59% 1,69
Pe poartă 10,0 de obicei 6–14; peste 9,5 , slabă
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 66% 1,52 34% 2,92 9,5 54% 1,85 46% 2,18 10,5 42% 2,37 58% 1,73 11,5 32% 3,13 68% 1,47
Anglia Premier League
PESTE 25,5
slabă
26,2 total estimat
De obicei 19–34; un meci obișnuit în ligă: 25,5.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
24,5
60% 1,67
40% 2,49
25,5
53% 1,88
47% 2,13
26,5
46% 2,18
54% 1,84
27,5
40% 2,53
60% 1,66
28,5
33% 3,06
67% 1,48
Gazde 14,9 de obicei 9–22
Linia Peste, cota Sub, cota
13,5 59% 1,69 41% 2,45 14,5 51% 1,97 49% 2,03 15,5 43% 2,31 57% 1,76
Oaspeți 11,2 de obicei 6–17
Linia Peste, cota Sub, cota
10,5 53% 1,88 47% 2,14 11,5 44% 2,27 56% 1,79 12,5 35% 2,82 65% 1,55
Pe poartă 8,1 de obicei 5–12; fără părere la 8,5
Linia Peste, cota Sub, cota
7,5 56% 1,79 44% 2,27 8,5 42% 2,38 58% 1,73 9,5 30% 3,32 70% 1,43
Italia Serie A
PESTE 24,5
slabă
25,1 total estimat
De obicei 18–33; un meci obișnuit în ligă: 24,7.
Linia Peste Cota corectă Sub Cota corectă
23,5
60% 1,68
40% 2,47
24,5
53% 1,90
47% 2,11
25,5
46% 2,19
54% 1,84
26,5
39% 2,54
61% 1,65
27,5
33% 3,07
67% 1,48
Gazde 9,7 de obicei 5–15
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 60% 1,66 40% 2,52 9,5 50% 2,01 50% 1,99 10,5 39% 2,58 61% 1,63
Oaspeți 15,4 de obicei 9–23
Linia Peste, cota Sub, cota
14,5 54% 1,87 46% 2,15 15,5 46% 2,16 54% 1,86 16,5 39% 2,57 61% 1,64
Pe poartă 9,7 de obicei 6–14; peste 8,5 , bună
Linia Peste, cota Sub, cota
8,5 63% 1,60 37% 2,68 9,5 51% 1,98 49% 2,02 10,5 38% 2,61 62% 1,62
Cota corectă e cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj; cauți la casă o cotă mai mare decât ea. Procentele sunt corectate după istoric (pagina Istoric, „Când spunem un procent, iese?”), ca să țină și pe sub, nu doar pe peste. „De obicei” e intervalul în care cade valoarea reală în 8 meciuri din 10. Verdictul și încrederea sunt față de linia obișnuită a ligii; la o altă linie, folosește scara. Șuturile pe echipă și cele pe poartă se verifică pe pagina Istoric, la „Șuturile, pe larg”.