Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Club Brugge. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 26,3, interval 19–34, +4% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +9% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +14% față de ligă
Total estimat 23,4, interval 17–30, −0% față de ligă fără părere la 23,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −5% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,3, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 25,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 26,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 27,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 28,5 | 34% | 2,98 | 66% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,50 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 9,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 10,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 3,98 | 75% | 1,34 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 9,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 10,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 11,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 12,5 | 31% | 3,22 | 69% | 1,45 |
Faulturi total estimat 23,4, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 22,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 23,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 24,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 25,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,70 |
| 2,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,41 |
| 3,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 4,5 | 31% | 3,24 | 69% | 1,45 |
| 5,5 | 17% | 5,96 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Club Brugge
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Lens
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 11,9
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 4,2
- Cornere
- 7,2 / 5,2
- Faulturi
- 11,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –