Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Feyenoord. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 28,6, interval 21–37, +13% față de ligă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +21% față de ligă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +10% față de ligă
Total estimat 22,0, interval 16–29, −6% față de ligă
Total estimat 3,6, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,6, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,06 |
| 26,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 27,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 28,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 29,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 30,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,47 |
| 9,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,53 |
| 10,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 11,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,59 |
| 12,5 | 28% | 3,63 | 72% | 1,38 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,34 |
| 9,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 10,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 11,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 12,5 | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 22,0, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,53 |
| 21,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 22,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 23,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 24,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,54 |
| 2,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 3,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 4,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
| 5,5 | 16% | 6,30 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Betis
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 15,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,2
- Cornere
- 4,9 / 6,7
- Faulturi
- 9,8 / 10,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Feyenoord
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –