Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Toulouse
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Le MansToulouse
12,7
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
13,8
PESTE 25,5 încredere modestă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +5% față de ligă
Model de bază: 26,5 (folosit); Gbm v1: 26,0; Gbm v2: 26,2; Gbm s1 (șuturi): 27,0
4,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,6
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +5% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +5% față de ligă
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,6
4,2
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,0
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,1, interval 5–14, −4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,1, interval 5–14, −4% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,1 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 9,4
12,9
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
13,3
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +9% față de ligă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +9% față de ligă
Model de bază: 25,5; Gbm v1: 26,2 (folosit); Gbm v2: 26,5
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,9, interval 2–7, +7% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,9, interval 2–7, +7% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 4,0; Gbm v1: 3,9 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,5, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 25,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 26,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 27,5 | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 28,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,42 |
| 8,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 9,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 3,97 | 75% | 1,34 |
Cornere total estimat 9,1, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,08 |
| 8,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 9,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 10,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 26,2, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,96 |
| 24,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 25,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 26,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 27,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 28,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 90% | 1,11 | 10% | 10,13 |
| 2,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,07 |
| 3,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,29 |
| 4,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 5,5 | 20% | 4,93 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Le Mans
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 17,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 5,5
- Cornere
- 2,8 / 6,5
- Faulturi
- 14,8 / 10,0
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Toulouse
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,2 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,3
- Cornere
- 4,3 / 4,9
- Faulturi
- 15,7 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –