Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Lille
MonacoLille
13,0
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
11,7
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,7, interval 18–32, −2% față de ligă
Total estimat 24,7, interval 18–32, −2% față de ligă
4,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,3
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,6, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,6, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 8,5
5,1
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,3, interval 5–14, −2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,3, interval 5–14, −2% față de ligă fără părere la 9,5
12,6
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
11,0
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,6, interval 17–31, −2% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–31, −2% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −0% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −0% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,7, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 23,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,31 |
| 24,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,98 |
| 25,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,75 |
| 26,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,80 |
| 7,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 8,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 9,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 10,5 | 26% | 3,88 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,24 |
| 8,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 9,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 10,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
| 11,5 | 24% | 4,21 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 22,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 23,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 24,5 | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 25,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,14 | 13% | 7,96 |
| 2,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,45 |
| 3,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 4,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
| 5,5 | 16% | 6,39 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Monaco
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,1
- Cornere
- 4,4 / 4,9
- Faulturi
- 11,4 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Lille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 12,0
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 3,4
- Cornere
- 4,1 / 5,1
- Faulturi
- 10,8 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –