Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Werder Bremen
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
MainzWerder Bremen
18,6
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
11,5
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 30,1, interval 22–38, +14% față de ligă
Total estimat 30,1, interval 22–38, +14% față de ligă
Model de bază: 30,1 (folosit); Gbm v1: 29,5; Gbm v2: 29,7; Gbm s1 (șuturi): 29,2
6,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,4
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,0, interval 7–16, +17% față de ligă
Total estimat 11,0, interval 7–16, +17% față de ligă
Model de bază: 11,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,3
6,7
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
3,7
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +7% față de ligă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +7% față de ligă
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm v1: 10,4; Gbm v2: 10,7
9,9
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
10,7
SUB 21,5 încredere slabă
Total estimat 20,7, interval 15–27, −2% față de ligă
Total estimat 20,7, interval 15–27, −2% față de ligă
Model de bază: 20,8; Gbm v1: 20,7 (folosit); Gbm v2: 21,1
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,1, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 82% | 1,22 | 18% | 5,59 |
| 28,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 29,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 30,5 | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 31,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 32,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,0, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 9,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 10,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 11,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 12,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
| 13,5 | 23% | 4,28 | 77% | 1,30 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,34 |
| 9,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 10,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 11,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 12,5 | 27% | 3,76 | 73% | 1,36 |
Faulturi total estimat 20,7, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 19,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 20,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 21,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 22,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,71 |
| 2,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 3,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 4,5 | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
| 5,5 | 17% | 5,87 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Mainz
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,0 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 6,3 / 4,7
- Cornere
- 5,5 / 4,5
- Faulturi
- 11,6 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Werder Bremen
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 15,8
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 5,6
- Cornere
- 4,1 / 6,4
- Faulturi
- 10,7 / 8,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –