Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Schalke 04
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
FC KolnSchalke 04
16,9
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
12,0
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 28,8, interval 21–37, +9% față de ligă
Total estimat 28,8, interval 21–37, +9% față de ligă
Model de bază: 28,8 (folosit); Gbm v1: 28,8; Gbm v2: 29,1; Gbm s1 (șuturi): 28,5
6,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,5
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,0, interval 7–16, +17% față de ligă
Total estimat 11,0, interval 7–16, +17% față de ligă
Model de bază: 11,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,0
6,4
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
4,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +11% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +11% față de ligă
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm v1: 10,6; Gbm v2: 10,6
10,7
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
9,8
SUB 21,5 încredere slabă
Total estimat 20,5, interval 15–27, −3% față de ligă
Total estimat 20,5, interval 15–27, −3% față de ligă
Model de bază: 19,5; Gbm v1: 20,5 (folosit); Gbm v2: 20,8
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,1
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +13% față de ligă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +13% față de ligă
Model de bază: 3,8; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,8, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 77% | 1,31 | 23% | 4,27 |
| 26,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 27,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 28,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 29,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 30,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,0, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,13 |
| 9,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 10,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 11,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,74 |
| 12,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
| 13,5 | 24% | 4,25 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,69 |
| 9,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 10,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,04 |
| 11,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,67 |
| 12,5 | 31% | 3,24 | 69% | 1,45 |
Faulturi total estimat 20,5, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 19,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 20,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 21,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 22,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,63 |
| 3,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 4,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 5,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
| 6,5 | 15% | 6,67 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
FC Koln
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 14,4
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 5,5
- Cornere
- 5,6 / 5,5
- Faulturi
- 8,6 / 9,2
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Schalke 04
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 6,5
- Cornere
- 4,7 / 5,8
- Faulturi
- 9,5 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –