Înapoi la meciurile care urmează
13:30
Lecce
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
UdineseLecce
15,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,1
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,5, interval 19–34, +8% față de ligă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +8% față de ligă
Model de bază: 26,5 (folosit); Gbm v1: 26,8; Gbm v2: 26,8; Gbm s1 (șuturi): 26,7
5,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,2
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,0, interval 6–14, +22% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–14, +22% față de ligă
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,3
4,9
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,1
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 9,0, interval 5–13, −1% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, −1% față de ligă
Model de bază: 9,0 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,6
10,8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,1
SUB 24,5 încredere bună
Total estimat 22,0, interval 16–28, −12% față de ligă
Total estimat 22,0, interval 16–28, −12% față de ligă
Model de bază: 21,5; Gbm v1: 22,0 (folosit); Gbm v2: 21,5
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,1, interval 1–5, −15% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,1, interval 1–5, −15% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 3,1 (folosit); Gbm v2: 3,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,5, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 25,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 26,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 27,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 28,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,0, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,18 |
| 8,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 9,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 10,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 11,5 | 31% | 3,24 | 69% | 1,45 |
Cornere total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,30 |
| 7,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,82 |
| 8,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 9,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 10,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
Faulturi total estimat 22,0, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,21 |
| 20,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 21,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 22,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,78 |
| 23,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 3,1, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,21 | 18% | 5,71 |
| 2,5 | 62% | 1,63 | 38% | 2,60 |
| 3,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 4,5 | 21% | 4,85 | 79% | 1,26 |
| 5,5 | 10% | 10,45 | 90% | 1,11 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Udinese
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 15,0
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 5,1
- Cornere
- 4,3 / 5,4
- Faulturi
- 11,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 0,8
- Ofsaiduri
- – / –
Lecce
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,6 / 14,7
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 6,4
- Cornere
- 3,8 / 4,5
- Faulturi
- 12,4 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,1
- Ofsaiduri
- – / –