Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Bologna
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
CagliariBologna
13,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,1
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,7, interval 19–35, +8% față de ligă
Total estimat 26,7, interval 19–35, +8% față de ligă
Model de bază: 26,7 (folosit); Gbm v1: 27,4; Gbm v2: 27,7; Gbm s1 (șuturi): 28,3
4,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,9
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,1, interval 4–12, −0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,1, interval 4–12, −0% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,8
5,4
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,3
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 5–14, +7% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 5–14, +7% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,6
12,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,6
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,5, interval 17–30, −6% față de ligă
Total estimat 23,5, interval 17–30, −6% față de ligă
Model de bază: 22,8; Gbm v1: 23,5 (folosit); Gbm v2: 23,9
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,3, interval 1–6, −11% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,3, interval 1–6, −11% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 3,3 (folosit); Gbm v2: 3,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,7, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,68 |
| 25,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,29 |
| 26,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 27,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 28,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 7,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 8,5 | 42% | 2,35 | 58% | 1,74 |
| 9,5 | 31% | 3,25 | 69% | 1,44 |
| 10,5 | 21% | 4,84 | 79% | 1,26 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 8,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 9,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 10,5 | 38% | 2,66 | 62% | 1,60 |
| 11,5 | 28% | 3,55 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 23,5, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 22,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 23,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 24,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,70 |
| 25,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,18 | 15% | 6,48 |
| 2,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,87 |
| 3,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,74 |
| 4,5 | 24% | 4,17 | 76% | 1,32 |
| 5,5 | 12% | 8,33 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Cagliari
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 17,2
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,7
- Cornere
- 4,1 / 5,9
- Faulturi
- 9,8 / 9,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Bologna
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 12,1
- Șuturi pe poartă
- 3,7 / 3,5
- Cornere
- 3,8 / 5,5
- Faulturi
- 12,7 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –