Înapoi la meciurile care urmează
17:15
Betis
CeltaBetis
13,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,4
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,1, interval 20–35, +10% față de ligă
Total estimat 27,1, interval 20–35, +10% față de ligă
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,5
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +14% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +14% față de ligă
5,4
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,2
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
11,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,4
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,6, interval 17–30, −6% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–30, −6% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
1,8
SUB 4,5 încredere slabă
Total estimat 3,6, interval 1–6, −18% față de ligă
Total estimat 3,6, interval 1–6, −18% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,1, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 25,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 26,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 27,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 28,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 29,5 | 33% | 3,08 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,80 |
| 8,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 9,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 10,5 | 39% | 2,60 | 61% | 1,63 |
| 11,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 9,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 10,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 11,5 | 26% | 3,79 | 74% | 1,36 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 22,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 23,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 24,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 25,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,19 |
| 2,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 3,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 4,5 | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
| 5,5 | 16% | 6,18 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Celta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,4 / 13,6
- Șuturi pe poartă
- 3,1 / 4,1
- Cornere
- 2,9 / 4,6
- Faulturi
- 11,8 / 14,7
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Betis
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 15,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,2
- Cornere
- 4,9 / 6,7
- Faulturi
- 9,8 / 10,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –