Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Ath Madrid
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
StuttgartAth Madrid
14,9
Șuturimedia ligii: 25,3 pe meci
15,5
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 30,4, interval 22–39, +21% față de ligă
Total estimat 30,4, interval 22–39, +21% față de ligă
5,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
5,6
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 11,4, interval 7–16, +31% față de ligă
Total estimat 11,4, interval 7–16, +31% față de ligă
5,5
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,5
PESTE 9,5 experiment, neverificat
Total estimat 11,0, interval 7–16, +15% față de ligă
Total estimat 11,0, interval 7–16, +15% față de ligă
9,9
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
11,7
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 21,6, interval 15–28, −8% față de ligă
Total estimat 21,6, interval 15–28, −8% față de ligă
1,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,9 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,1, interval 1–6, −19% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,1, interval 1–6, −19% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,4, interval 22–39
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 84% | 1,20 | 16% | 6,11 |
| 28,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 29,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 30,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 31,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 32,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,4, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,70 |
| 9,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,25 |
| 10,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 11,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 12,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
| 13,5 | 27% | 3,69 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 11,0, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 10,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,12 |
| 11,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 12,5 | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
| 13,5 | 24% | 4,23 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 21,6, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,80 |
| 20,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 21,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 22,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 23,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,1, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 81% | 1,23 | 19% | 5,35 |
| 2,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 3,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 4,5 | 21% | 4,77 | 79% | 1,27 |
| 5,5 | 10% | 9,90 | 90% | 1,11 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Stuttgart
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,7 / 17,7
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,3
- Cornere
- 6,6 / 6,0
- Faulturi
- 9,5 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Ath Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 11,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,5
- Cornere
- 6,3 / 3,4
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –