Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Union SG. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 27,1, interval 20–35, +7% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–14, +14% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +7% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–30, +1% față de ligă fără părere la 23,5
Total estimat 4,2, interval 2–7, +9% față de ligă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,1, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 25,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 26,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 27,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 28,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 29,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,0, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,18 |
| 8,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,87 |
| 9,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,14 |
| 10,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,71 |
| 11,5 | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,09 |
| 9,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,30 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,82 |
| 11,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 25% | 4,07 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 22,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 23,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 24,5 | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 25,5 | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,72 |
| 3,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 4,5 | 42% | 2,35 | 58% | 1,74 |
| 5,5 | 26% | 3,85 | 74% | 1,35 |
| 6,5 | 14% | 7,05 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Union SG
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Sociedad
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 6,4
- Cornere
- 6,6 / 4,5
- Faulturi
- 13,1 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –