Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Elversberg
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
RB LeipzigElversberg
21,3
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
10,4
PESTE 26,5 încredere puternică
Total estimat 31,7, interval 23–40, +20% față de ligă
Total estimat 31,7, interval 23–40, +20% față de ligă
Model de bază: 31,7 (folosit); Gbm v1: 30,8; Gbm v2: 29,5; Gbm s1 (șuturi): 29,6
6,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,1
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +11% față de ligă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +11% față de ligă
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,0
7,1
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
3,8
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +12% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +12% față de ligă
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm v1: 10,4; Gbm v2: 10,5
11,9
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
11,5
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 23,4, interval 17–30, +11% față de ligă
Total estimat 23,4, interval 17–30, +11% față de ligă
Model de bază: 22,1; Gbm v1: 23,4 (folosit); Gbm v2: 22,6
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,9; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 31,7, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,32 |
| 29,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 30,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 31,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 32,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 33,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,41 |
| 9,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,48 |
| 10,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 11,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 12,5 | 27% | 3,75 | 73% | 1,36 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 9,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 10,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 11,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 12,5 | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
Faulturi total estimat 23,4, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 22,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 23,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 24,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 25,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,70 |
| 2,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 3,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,98 |
| 4,5 | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
| 5,5 | 17% | 5,88 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
RB Leipzig
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,5 / 13,5
- Șuturi pe poartă
- 6,9 / 5,2
- Cornere
- 5,4 / 5,1
- Faulturi
- 9,0 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –
Elversberg
Media ultimelor 5 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,6 / 21,2
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,6
- Cornere
- 3,6 / 7,2
- Faulturi
- 11,0 / 13,0
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –