Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Villarreal
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
ValenciaVillarreal
13,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,2
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,6, interval 19–34, +8% față de ligă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +8% față de ligă
Model de bază: 26,6 (folosit); Gbm v1: 28,7; Gbm v2: 28,4; Gbm s1 (șuturi): 27,7
4,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,8
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +5% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +5% față de ligă
Model de bază: 9,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,5
5,0
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,9
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,9, interval 6–14, +3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,9, interval 6–14, +3% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,7
11,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,7
SUB 25,5 încredere bună
Total estimat 22,3, interval 16–29, −11% față de ligă
Total estimat 22,3, interval 16–29, −11% față de ligă
Model de bază: 22,0; Gbm v1: 22,3 (folosit); Gbm v2: 22,3
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,2
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,2, interval 2–7, −4% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,2, interval 2–7, −4% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 3,6; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,6, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,68 |
| 25,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 26,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 27,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 28,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 8,5 | 54% | 1,87 | 46% | 2,15 |
| 9,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 10,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
| 11,5 | 21% | 4,68 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,89 |
| 8,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 9,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,05 |
| 10,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 11,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Faulturi total estimat 22,3, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 21,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 22,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 23,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 24,5 | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,30 |
| 3,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 4,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 5,5 | 26% | 3,81 | 74% | 1,36 |
| 6,5 | 15% | 6,51 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Valencia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,6 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 3,3 / 5,1
- Cornere
- 4,3 / 4,5
- Faulturi
- 10,6 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Villarreal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,2 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,1
- Cornere
- 6,8 / 4,5
- Faulturi
- 10,1 / 12,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –