Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Troyes
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
ToulouseTroyes
15,5
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
11,0
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 26,5, interval 19–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +5% față de ligă
Model de bază: 26,5 (folosit); Gbm v1: 27,0; Gbm v2: 27,0; Gbm s1 (șuturi): 28,1
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
3,2
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,6, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,6, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
4,9
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,7, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,7, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,5
14,3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
10,6
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,9, interval 18–32, +4% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,9, interval 18–32, +4% față de ligă fără părere la 24,5
Model de bază: 24,8; Gbm v1: 24,9 (folosit); Gbm v2: 25,2
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,4
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,5, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 25,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 26,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 27,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,71 |
| 28,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,87 |
| 7,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 8,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 9,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 10,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
Cornere total estimat 9,7, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 8,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 9,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,96 |
| 10,5 | 38% | 2,66 | 62% | 1,60 |
| 11,5 | 28% | 3,56 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 24,9, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 23,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 24,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 25,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 26,5 | 38% | 2,65 | 62% | 1,60 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,88 |
| 2,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,32 |
| 3,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 4,5 | 29% | 3,41 | 71% | 1,41 |
| 5,5 | 15% | 6,50 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Toulouse
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,2 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,3
- Cornere
- 4,3 / 4,9
- Faulturi
- 15,7 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Troyes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,4 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 5,6
- Cornere
- 5,4 / 4,8
- Faulturi
- 10,8 / 12,7
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –