Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Torino
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
ParmaTorino
13,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,3
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,4, interval 18–33, +3% față de ligă
Total estimat 25,4, interval 18–33, +3% față de ligă
Model de bază: 25,4 (folosit); Gbm v1: 26,6; Gbm v2: 26,8; Gbm s1 (șuturi): 26,4
3,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,0
SUB 8,5 încredere slabă
Total estimat 7,8, interval 4–12, −5% față de ligă
Total estimat 7,8, interval 4–12, −5% față de ligă
Model de bază: 7,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
4,0
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,5
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,4, interval 5–13, −7% față de ligă
Total estimat 8,4, interval 5–13, −7% față de ligă
Model de bază: 8,4 (folosit); Gbm v1: 8,7; Gbm v2: 8,7
10,9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,9
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,8, interval 17–31, −5% față de ligă
Total estimat 23,8, interval 17–31, −5% față de ligă
Model de bază: 23,5; Gbm v1: 23,8 (folosit); Gbm v2: 23,6
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,6; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,4, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 24,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,18 |
| 25,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 26,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 27,5 | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,8, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,49 |
| 6,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,85 |
| 7,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 8,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 9,5 | 27% | 3,77 | 73% | 1,36 |
Cornere total estimat 8,4, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,45 |
| 7,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 8,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 9,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
| 10,5 | 24% | 4,13 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 23,8, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,03 |
| 22,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 23,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 24,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 25,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,31 |
| 2,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 3,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 4,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
| 5,5 | 16% | 6,15 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Parma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 8,3 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 2,4 / 5,4
- Cornere
- 2,7 / 6,4
- Faulturi
- 10,9 / 13,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Torino
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,8 / 15,4
- Șuturi pe poartă
- 3,2 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,4
- Faulturi
- 10,5 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –