Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Galatasaray. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 24,6, interval 18–32, −2% față de ligă
Total estimat 8,7, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,3, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 24,1, interval 17–31, +2% față de ligă
Total estimat 3,9, interval 1–7, +2% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,6, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 23,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 24,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 25,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,73 |
| 26,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 7,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 8,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 9,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,32 |
| 8,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 9,5 | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 10,5 | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
| 11,5 | 24% | 4,11 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 24,1, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 23,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 24,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 25,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,60 |
| 26,5 | 30% | 3,29 | 70% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 90% | 1,12 | 10% | 9,54 |
| 2,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,94 |
| 3,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 4,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
| 5,5 | 21% | 4,77 | 79% | 1,26 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 12,0
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 3,4
- Cornere
- 4,1 / 5,1
- Faulturi
- 10,8 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Galatasaray
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –