Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Rennes
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Paris FCRennes
16,5
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
12,0
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,5, interval 21–37, +13% față de ligă
Total estimat 28,5, interval 21–37, +13% față de ligă
Model de bază: 28,5 (folosit); Gbm v1: 28,6; Gbm v2: 28,3; Gbm s1 (șuturi): 29,0
5,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,0
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,8, interval 6–14, +9% față de ligă
Total estimat 9,8, interval 6–14, +9% față de ligă
Model de bază: 9,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,9
5,7
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,8
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +11% față de ligă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +11% față de ligă
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm v1: 10,3; Gbm v2: 10,6
12,1
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
11,5
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,6, interval 17–30, −2% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–30, −2% față de ligă
Model de bază: 23,3; Gbm v1: 23,6 (folosit); Gbm v2: 23,4
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–6, +3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–6, +3% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,8; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,5, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,00 |
| 26,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,60 |
| 27,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 28,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 29,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 30,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,94 |
| 8,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 9,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 10,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,64 |
| 11,5 | 30% | 3,38 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 9,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 10,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 11,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 12,5 | 27% | 3,64 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 22,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,29 |
| 23,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 24,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 25,5 | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,07 |
| 2,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,72 |
| 3,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 4,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
| 5,5 | 18% | 5,68 | 82% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Paris FC
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 9,9
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,0
- Cornere
- 4,3 / 3,8
- Faulturi
- 12,3 / 9,9
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –
Rennes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,5 / 16,8
- Șuturi pe poartă
- 5,8 / 6,1
- Cornere
- 6,7 / 6,2
- Faulturi
- 13,0 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –