Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Everton
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
ArsenalEverton
15,7
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
10,8
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +4% față de ligă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +4% față de ligă
Model de bază: 26,5 (folosit); Gbm v1: 27,4; Gbm v2: 26,9; Gbm s1 (șuturi): 26,4
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
3,5
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,7, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,7, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,4
4,8
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
4,0
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −11% față de ligă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −11% față de ligă
Model de bază: 8,8 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,4
10,6
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
12,6
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +6% față de ligă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +6% față de ligă
Model de bază: 23,0; Gbm v1: 23,1 (folosit); Gbm v2: 23,0
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,5
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +12% față de ligă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +12% față de ligă
Model de bază: 4,1; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,5, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 25,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 26,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 27,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 28,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 7,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 8,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 9,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
| 10,5 | 26% | 3,84 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,09 |
| 7,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 8,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 9,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 10,5 | 28% | 3,52 | 72% | 1,40 |
Faulturi total estimat 23,1, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 22,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 23,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 24,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 25,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,58 |
| 3,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,53 |
| 4,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,70 |
| 5,5 | 26% | 3,84 | 74% | 1,35 |
| 6,5 | 15% | 6,73 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Arsenal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 9,6
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 2,6
- Cornere
- 4,0 / 3,4
- Faulturi
- 10,1 / 14,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,9
- Ofsaiduri
- – / –
Everton
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,0 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 4,4
- Cornere
- 5,1 / 5,1
- Faulturi
- 9,8 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –