Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Vallecano
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
GetafeVallecano
14,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,8
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
Model de bază: 26,0 (folosit); Gbm v1: 27,7; Gbm v2: 27,5; Gbm s1 (șuturi): 27,6
4,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,2
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,6, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,6, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,7
5,6
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,3
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,9, interval 6–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,9, interval 6–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,8
13,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
14,5
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 27,5, interval 20–35, +10% față de ligă
Total estimat 27,5, interval 20–35, +10% față de ligă
Model de bază: 27,6; Gbm v1: 27,5 (folosit); Gbm v2: 27,7
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,4
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,5, interval 2–8, +2% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,5, interval 2–8, +2% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,5; Gbm v1: 4,5 (folosit); Gbm v2: 4,4
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,0, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 24,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 25,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 26,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 27,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,79 |
| 7,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 8,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 9,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
| 10,5 | 25% | 3,93 | 75% | 1,34 |
Cornere total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,81 |
| 8,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 9,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 10,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 11,5 | 29% | 3,40 | 71% | 1,42 |
Faulturi total estimat 27,5, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 82% | 1,21 | 18% | 5,66 |
| 25,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 26,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,26 |
| 27,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 28,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 29,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 4,5, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 80% | 1,25 | 20% | 5,05 |
| 3,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 4,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 5,5 | 31% | 3,24 | 69% | 1,45 |
| 6,5 | 18% | 5,45 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Getafe
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,6 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 2,3 / 4,7
- Cornere
- 3,2 / 5,4
- Faulturi
- 14,4 / 14,4
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Vallecano
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 15,8
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 5,5
- Cornere
- 4,4 / 6,7
- Faulturi
- 14,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –