Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Brest
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LilleBrest
13,4
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
13,0
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,4, interval 19–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,4, interval 19–34, +5% față de ligă
Model de bază: 26,4 (folosit); Gbm v1: 25,9; Gbm v2: 25,8; Gbm s1 (șuturi): 25,9
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,0
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,2, interval 5–14, +3% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–14, +3% față de ligă
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
4,9
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,6
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,5, interval 5–14, −0% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,5, interval 5–14, −0% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,8
11,4
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
13,2
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,6, interval 18–32, +2% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,6, interval 18–32, +2% față de ligă fără părere la 24,5
Model de bază: 24,2; Gbm v1: 24,6 (folosit); Gbm v2: 24,6
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,1; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,4, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 25,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 26,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 27,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 28,5 | 34% | 2,90 | 66% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,23 |
| 8,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 9,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,82 |
| 10,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
| 11,5 | 24% | 4,24 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,39 |
| 8,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 9,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 11,5 | 26% | 3,90 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 24,6, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 23,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 24,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 25,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,72 |
| 26,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,17 | 14% | 6,96 |
| 2,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 3,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 4,5 | 26% | 3,84 | 74% | 1,35 |
| 5,5 | 13% | 7,88 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 12,0
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 3,4
- Cornere
- 4,1 / 5,1
- Faulturi
- 10,8 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Brest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,6 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,6
- Cornere
- 4,8 / 5,0
- Faulturi
- 11,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 0,9 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –