Înapoi la meciurile care urmează
19:30
RB Leipzig
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Bayern MunichRB Leipzig
19,3
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
12,5
PESTE 26,5 încredere foarte puternică
Total estimat 31,8, interval 24–40, +20% față de ligă
Total estimat 31,8, interval 24–40, +20% față de ligă
Model de bază: 31,8 (folosit); Gbm v1: 29,1; Gbm v2: 29,2; Gbm s1 (șuturi): 28,5
7,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
4,8
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 12,4, interval 8–17, +31% față de ligă
Total estimat 12,4, interval 8–17, +31% față de ligă
Model de bază: 12,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,2
7,6
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
3,9
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,5, interval 7–16, +18% față de ligă
Total estimat 11,5, interval 7–16, +18% față de ligă
Model de bază: 11,5 (folosit); Gbm v1: 10,7; Gbm v2: 10,6
9,7
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
9,3
SUB 21,5 încredere modestă
Total estimat 19,1, interval 13–25, −10% față de ligă
Total estimat 19,1, interval 13–25, −10% față de ligă
Model de bază: 18,4; Gbm v1: 19,1 (folosit); Gbm v2: 19,3
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,6; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 31,8, interval 24–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,57 |
| 29,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 30,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 31,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 32,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 33,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
Șuturi pe poartă total estimat 12,4, interval 8–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 86% | 1,17 | 14% | 7,03 |
| 10,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 11,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 12,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 13,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
| 14,5 | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 11,5, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 10,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 11,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 12,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 13,5 | 28% | 3,55 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 19,1, interval 13–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 18,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 19,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 20,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
| 21,5 | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
| 22,5 | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 84% | 1,18 | 16% | 6,45 |
| 2,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 3,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 4,5 | 27% | 3,77 | 73% | 1,36 |
| 5,5 | 14% | 7,22 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Bayern Munich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 21,4 / 10,5
- Șuturi pe poartă
- 8,3 / 4,0
- Cornere
- 8,3 / 3,6
- Faulturi
- 8,1 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
RB Leipzig
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,5 / 13,5
- Șuturi pe poartă
- 6,9 / 5,2
- Cornere
- 5,4 / 5,1
- Faulturi
- 9,0 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –