Înapoi la meciurile care urmează
21:30
M'gladbach
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
StuttgartM'gladbach
17,2
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
14,1
PESTE 26,5 încredere foarte puternică
Total estimat 31,3, interval 23–40, +18% față de ligă
Total estimat 31,3, interval 23–40, +18% față de ligă
Model de bază: 31,3 (folosit); Gbm v1: 30,7; Gbm v2: 30,5; Gbm s1 (șuturi): 29,7
7,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,7
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 12,1, interval 8–17, +28% față de ligă
Total estimat 12,1, interval 8–17, +28% față de ligă
Model de bază: 12,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,0
6,7
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
4,5
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,2, interval 7–16, +15% față de ligă
Total estimat 11,2, interval 7–16, +15% față de ligă
Model de bază: 11,2 (folosit); Gbm v1: 10,2; Gbm v2: 10,7
10,4
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
13,2
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 23,5, interval 17–30, +11% față de ligă
Total estimat 23,5, interval 17–30, +11% față de ligă
Model de bază: 22,2; Gbm v1: 23,5 (folosit); Gbm v2: 23,4
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,4
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +14% față de ligă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +14% față de ligă
Model de bază: 4,2; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 31,3, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,58 |
| 29,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 30,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 31,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 32,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 33,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 12,1, interval 8–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 84% | 1,19 | 16% | 6,14 |
| 10,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 11,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 12,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 13,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 14,5 | 24% | 4,11 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 11,2, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 10,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 11,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 12,5 | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
| 13,5 | 25% | 3,98 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 23,5, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 22,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,29 |
| 23,5 | 48% | 2,06 | 52% | 1,94 |
| 24,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 25,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,79 |
| 3,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 4,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 5,5 | 27% | 3,65 | 73% | 1,38 |
| 6,5 | 16% | 6,40 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Stuttgart
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,7 / 17,7
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,3
- Cornere
- 6,6 / 6,0
- Faulturi
- 9,5 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
M'gladbach
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,8 / 15,5
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 7,0
- Cornere
- 4,3 / 5,3
- Faulturi
- 12,7 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 3,3 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –