Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Salzburg. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 24,5, interval 18–32, −3% față de ligă
Total estimat 8,7, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,1, interval 4–12, −16% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–30, +0% față de ligă fără părere la 23,5
Total estimat 4,1, interval 2–7, +6% față de ligă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,5, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 23,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 24,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 25,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 26,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 7,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 8,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 9,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Cornere total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,18 |
| 7,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 8,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,74 |
| 9,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
| 10,5 | 21% | 4,85 | 79% | 1,26 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 22,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 23,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 24,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,70 |
| 25,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,39 |
| 3,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 4,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 5,5 | 24% | 4,23 | 76% | 1,31 |
| 6,5 | 13% | 7,74 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Salzburg
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Milan
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 11,3
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,2
- Cornere
- 3,3 / 3,3
- Faulturi
- 11,3 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –