Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Sociedad
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
MalagaSociedad
14,9
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,7
PESTE 24,5 încredere modestă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +8% față de ligă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +8% față de ligă
Model de bază: 26,6 (folosit); Gbm v1: 27,9; Gbm v2: 28,1; Gbm s1 (șuturi): 28,2
5,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,4
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +11% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +11% față de ligă
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,8
5,8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,0
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,8, interval 6–15, +12% față de ligă
Total estimat 10,8, interval 6–15, +12% față de ligă
Model de bază: 10,8 (folosit); Gbm v1: 10,3; Gbm v2: 10,3
11,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,9
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,4, interval 18–31, −2% față de ligă
Total estimat 24,4, interval 18–31, −2% față de ligă
Model de bază: 24,2; Gbm v1: 24,4 (folosit); Gbm v2: 24,6
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,3
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,3, interval 2–7, −3% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,3, interval 2–7, −3% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,5; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,6, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 25,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 26,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 27,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 28,5 | 36% | 2,74 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 8,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,53 |
| 9,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 10,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 11,5 | 26% | 3,79 | 74% | 1,36 |
Cornere total estimat 10,8, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,63 |
| 9,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 10,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,01 |
| 11,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,64 |
| 12,5 | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
Faulturi total estimat 24,4, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 23,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,25 |
| 24,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 25,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 26,5 | 34% | 2,98 | 66% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,52 |
| 3,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 4,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 5,5 | 28% | 3,60 | 72% | 1,38 |
| 6,5 | 16% | 6,14 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Malaga
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,6 / 14,1
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 5,5
- Cornere
- 5,8 / 4,9
- Faulturi
- 12,5 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Sociedad
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 6,4
- Cornere
- 6,6 / 4,5
- Faulturi
- 13,1 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –