Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Arsenal
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Bayern MunichArsenal
17,0
Șuturimedia ligii: 25,3 pe meci
11,1
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 28,1, interval 20–36, +11% față de ligă
Total estimat 28,1, interval 20–36, +11% față de ligă
6,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,2
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 10,2, interval 6–15, +17% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +17% față de ligă
6,5
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,4
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,9, interval 6–14, +3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,9, interval 6–14, +3% față de ligă fără părere la 9,5
11,3
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
9,5
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 20,8, interval 15–27, −12% față de ligă
Total estimat 20,8, interval 15–27, −12% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,9 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,1, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,62 |
| 26,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 27,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 28,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 29,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 30,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,05 |
| 9,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,26 |
| 10,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 11,5 | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
| 12,5 | 24% | 4,23 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,78 |
| 8,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,68 |
| 9,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 10,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 11,5 | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
Faulturi total estimat 20,8, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 19,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 20,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 21,5 | 42% | 2,35 | 58% | 1,74 |
| 22,5 | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,27 |
| 2,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 3,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 4,5 | 28% | 3,52 | 72% | 1,40 |
| 5,5 | 15% | 6,75 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Bayern Munich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 21,4 / 10,5
- Șuturi pe poartă
- 8,3 / 4,0
- Cornere
- 8,3 / 3,6
- Faulturi
- 8,1 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Arsenal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 9,6
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 2,6
- Cornere
- 4,0 / 3,4
- Faulturi
- 10,1 / 14,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,9
- Ofsaiduri
- – / –