Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Como
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
FiorentinaComo
13,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
15,3
PESTE 24,5 încredere foarte puternică
Total estimat 28,8, interval 21–37, +17% față de ligă
Total estimat 28,8, interval 21–37, +17% față de ligă
Model de bază: 28,8 (folosit); Gbm v1: 29,6; Gbm v2: 29,4; Gbm s1 (șuturi): 29,0
3,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
5,4
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +10% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +10% față de ligă
Model de bază: 9,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,2
4,1
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
5,0
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,1, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,1, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,1 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,4
11,1
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,9
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 23,0, interval 17–30, −8% față de ligă
Total estimat 23,0, interval 17–30, −8% față de ligă
Model de bază: 22,8; Gbm v1: 23,0 (folosit); Gbm v2: 23,1
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,9, interval 2–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,9, interval 2–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,9 (folosit); Gbm v2: 4,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,8, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,16 |
| 26,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,68 |
| 27,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 28,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 29,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 30,5 | 39% | 2,60 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 8,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 9,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 10,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,43 |
| 11,5 | 21% | 4,80 | 79% | 1,26 |
Cornere total estimat 9,1, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,02 |
| 8,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 9,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 10,5 | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 23,0, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 22,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 23,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 24,5 | 38% | 2,65 | 62% | 1,61 |
| 25,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 90% | 1,11 | 10% | 9,93 |
| 2,5 | 75% | 1,33 | 25% | 3,99 |
| 3,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 4,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
| 5,5 | 20% | 5,00 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Fiorentina
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 13,9
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 5,5
- Cornere
- 4,0 / 3,8
- Faulturi
- 11,1 / 13,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,1 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 2,6
- Cornere
- 7,5 / 3,4
- Faulturi
- 9,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –