Înapoi la meciurile care urmează
19:45
Man United
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
ComoMan United
17,5
Șuturimedia ligii: 25,3 pe meci
13,7
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 31,2, interval 23–40, +24% față de ligă
Total estimat 31,2, interval 23–40, +24% față de ligă
5,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
3,6
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 9,3, interval 5–13, +6% față de ligă
Total estimat 9,3, interval 5–13, +6% față de ligă
6,2
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,3
PESTE 9,5 experiment, neverificat
Total estimat 10,5, interval 6–15, +10% față de ligă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +10% față de ligă
9,8
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
11,4
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 21,1, interval 15–28, −10% față de ligă
Total estimat 21,1, interval 15–28, −10% față de ligă
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,9 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −13% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −13% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 31,2, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,37 |
| 29,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 30,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 31,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 32,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 33,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 8,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 9,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 10,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
| 11,5 | 23% | 4,26 | 77% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,34 |
| 9,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 10,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 11,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 12,5 | 27% | 3,68 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 21,1, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 20,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 21,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 22,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
| 23,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,18 | 15% | 6,54 |
| 2,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 3,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 4,5 | 25% | 3,92 | 75% | 1,34 |
| 5,5 | 13% | 7,59 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,1 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 2,6
- Cornere
- 7,5 / 3,4
- Faulturi
- 9,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Man United
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,7
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 4,1
- Cornere
- 6,1 / 3,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –