Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Sassuolo
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
ComoSassuolo
18,9
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,4
PESTE 24,5 încredere puternică
Total estimat 30,3, interval 22–39, +23% față de ligă
Total estimat 30,3, interval 22–39, +23% față de ligă
Model de bază: 30,3 (folosit); Gbm v1: 29,6; Gbm v2: 29,8; Gbm s1 (șuturi): 30,0
6,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,8
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,9, interval 6–14, +21% față de ligă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +21% față de ligă
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,9
7,4
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,1
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +16% față de ligă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +16% față de ligă
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm v1: 10,1; Gbm v2: 10,4
10,6
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,1
SUB 25,5 încredere bună
Total estimat 21,7, interval 16–28, −13% față de ligă
Total estimat 21,7, interval 16–28, −13% față de ligă
Model de bază: 21,9; Gbm v1: 21,7 (folosit); Gbm v2: 21,9
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,4
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +16% față de ligă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +16% față de ligă
Model de bază: 3,7; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,3, interval 22–39
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,72 |
| 28,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 29,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 30,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 31,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 32,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,10 |
| 8,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 9,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 10,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,66 |
| 11,5 | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 9,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 10,5 | 48% | 2,11 | 52% | 1,90 |
| 11,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 12,5 | 28% | 3,57 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 21,7, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 66% | 1,50 | 34% | 2,98 |
| 20,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 21,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 22,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 23,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 81% | 1,24 | 19% | 5,22 |
| 3,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 4,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 5,5 | 27% | 3,70 | 73% | 1,37 |
| 6,5 | 15% | 6,72 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,1 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 2,6
- Cornere
- 7,5 / 3,4
- Faulturi
- 9,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Sassuolo
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,7 / 5,0
- Cornere
- 3,6 / 5,8
- Faulturi
- 10,3 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,8
- Ofsaiduri
- – / –