Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Besiktas. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 27,6, interval 20–36, +9% față de ligă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +4% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +9% față de ligă
Total estimat 23,2, interval 17–30, −1% față de ligă fără părere la 23,5
Total estimat 3,9, interval 1–7, −1% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,6, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,19 |
| 25,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 26,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 27,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 28,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 29,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 8,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 9,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,74 |
| 10,5 | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
| 11,5 | 22% | 4,54 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 9,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,40 |
| 10,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 11,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,55 |
| 12,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
Faulturi total estimat 23,2, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 22,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 23,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 24,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
| 25,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,13 | 11% | 8,89 |
| 2,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,74 |
| 3,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 4,5 | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
| 5,5 | 20% | 5,11 | 80% | 1,24 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Hoffenheim
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,9 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 4,4
- Cornere
- 6,8 / 4,2
- Faulturi
- 13,6 / 9,3
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Besiktas
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –