Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Barcelona
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
BetisBarcelona
13,8
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
15,5
PESTE 24,5 încredere foarte puternică
Total estimat 29,3, interval 22–37, +19% față de ligă
Total estimat 29,3, interval 22–37, +19% față de ligă
Model de bază: 29,3 (folosit); Gbm v1: 30,5; Gbm v2: 30,3; Gbm s1 (șuturi): 28,3
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
6,1
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,4, interval 7–16, +33% față de ligă
Total estimat 11,4, interval 7–16, +33% față de ligă
Model de bază: 11,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,8
4,5
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
6,2
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +11% față de ligă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +11% față de ligă
Model de bază: 10,7 (folosit); Gbm v1: 10,2; Gbm v2: 10,1
9,9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,2
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 20,1, interval 14–26, −20% față de ligă
Total estimat 20,1, interval 14–26, −20% față de ligă
Model de bază: 19,9; Gbm v1: 20,1 (folosit); Gbm v2: 20,9
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,0
SUB 4,5 încredere modestă
Total estimat 3,8, interval 1–7, −14% față de ligă
Total estimat 3,8, interval 1–7, −14% față de ligă
Model de bază: 3,1; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,3, interval 22–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,80 |
| 27,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 28,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 29,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,90 |
| 30,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 31,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,4, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,47 |
| 9,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,14 |
| 10,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 11,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 12,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
| 13,5 | 27% | 3,70 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,54 |
| 9,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 10,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 11,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 12,5 | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 20,1, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 19,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 20,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 21,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 22,5 | 30% | 3,36 | 70% | 1,42 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,14 | 13% | 7,95 |
| 2,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,58 |
| 3,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 4,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 5,5 | 20% | 5,01 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Betis
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 15,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,2
- Cornere
- 4,9 / 6,7
- Faulturi
- 9,8 / 10,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Barcelona
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,9 / 8,1
- Șuturi pe poartă
- 7,9 / 3,1
- Cornere
- 7,5 / 3,1
- Faulturi
- 9,1 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –