Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Sevilla
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Real MadridSevilla
16,2
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,8
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,0, interval 20–35, +9% față de ligă
Total estimat 27,0, interval 20–35, +9% față de ligă
Model de bază: 27,0 (folosit); Gbm v1: 27,3; Gbm v2: 26,8; Gbm s1 (șuturi): 26,6
6,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,7
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +14% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +14% față de ligă
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,5
5,7
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,0
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −10% față de ligă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −10% față de ligă
Model de bază: 8,7 (folosit); Gbm v1: 8,9; Gbm v2: 9,2
10,1
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
15,5
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,7, interval 19–33, +3% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,7, interval 19–33, +3% față de ligă fără părere la 25,5
Model de bază: 26,2; Gbm v1: 25,7 (folosit); Gbm v2: 26,4
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,6
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,6, interval 2–8, +5% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,6, interval 2–8, +5% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,6; Gbm v1: 4,6 (folosit); Gbm v2: 4,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,0, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 25,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 26,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 27,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 28,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 29,5 | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,82 |
| 8,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 9,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 10,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 11,5 | 29% | 3,49 | 71% | 1,40 |
Cornere total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,82 |
| 7,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 8,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 9,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
| 10,5 | 27% | 3,71 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 25,7, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,48 |
| 23,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,80 |
| 24,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 25,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 26,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,75 |
| 27,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,6, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 81% | 1,23 | 19% | 5,37 |
| 3,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 4,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,91 |
| 5,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
| 6,5 | 20% | 5,00 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Real Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,8 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 6,6 / 4,3
- Cornere
- 6,3 / 3,7
- Faulturi
- 8,5 / 15,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –
Sevilla
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,1
- Cornere
- 3,2 / 3,8
- Faulturi
- 15,6 / 13,0
- Cartonașe galbene
- 2,9 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –