Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Paris SG
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
StrasbourgParis SG
12,5
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
16,4
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,9, interval 21–37, +15% față de ligă
Total estimat 28,9, interval 21–37, +15% față de ligă
Model de bază: 28,9 (folosit); Gbm v1: 28,1; Gbm v2: 27,9; Gbm s1 (șuturi): 28,0
5,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
5,6
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,6, interval 6–15, +18% față de ligă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +18% față de ligă
Model de bază: 10,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,8
2,9
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,1
SUB 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 8,0, interval 4–12, −16% față de ligă
Total estimat 8,0, interval 4–12, −16% față de ligă
Model de bază: 8,0 (folosit); Gbm v1: 8,0; Gbm v2: 7,9
10,5
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
8,5
SUB 24,5 încredere puternică
Total estimat 19,0, interval 13–25, −21% față de ligă
Total estimat 19,0, interval 13–25, −21% față de ligă
Model de bază: 18,7; Gbm v1: 19,0 (folosit); Gbm v2: 19,5
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −1% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −1% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,8; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,9, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,32 |
| 26,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 27,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,38 |
| 28,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,06 |
| 29,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 30,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,48 |
| 9,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,55 |
| 10,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 11,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 12,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Cornere total estimat 8,0, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,67 |
| 6,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 7,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 8,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 9,5 | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 19,0, interval 13–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 16,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,27 |
| 17,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 18,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 19,5 | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 20,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 22,5 | 22% | 4,46 | 78% | 1,29 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,16 |
| 2,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,45 |
| 3,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 4,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
| 5,5 | 16% | 6,26 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Strasbourg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 6,1
- Cornere
- 3,0 / 4,6
- Faulturi
- 10,5 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Paris SG
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,1 / 4,4
- Cornere
- 6,5 / 2,3
- Faulturi
- 6,1 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –