Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Nice
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LyonNice
15,7
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
10,5
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +4% față de ligă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +4% față de ligă
Model de bază: 26,2 (folosit); Gbm v1: 26,3; Gbm v2: 26,6; Gbm s1 (șuturi): 26,3
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
3,5
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,7, interval 5–13, −3% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,7, interval 5–13, −3% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,8
6,4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,0
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,4, interval 7–16, +20% față de ligă
Total estimat 11,4, interval 7–16, +20% față de ligă
Model de bază: 11,4 (folosit); Gbm v1: 10,6; Gbm v2: 10,7
10,7
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,1
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,8, interval 16–30, −5% față de ligă
Total estimat 22,8, interval 16–30, −5% față de ligă
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 22,8 (folosit); Gbm v2: 22,7
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,1
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, +0% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, +0% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,4; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,2, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 25,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 26,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 27,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 28,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,06 |
| 7,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,71 |
| 8,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 9,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 27% | 3,64 | 73% | 1,38 |
Cornere total estimat 11,4, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 10,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 11,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 12,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 13,5 | 27% | 3,64 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,8, interval 16–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 21,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 22,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 23,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 24,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,48 |
| 2,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,60 |
| 3,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 4,5 | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
| 5,5 | 17% | 6,04 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lyon
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 11,6
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,1
- Cornere
- 7,0 / 5,8
- Faulturi
- 11,1 / 14,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,5
- Ofsaiduri
- – / –
Nice
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,6 / 14,4
- Șuturi pe poartă
- 3,5 / 4,5
- Cornere
- 5,0 / 4,9
- Faulturi
- 9,0 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –