Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Strasbourg
RennesStrasbourg
18,1
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
13,0
PESTE 25,5 încredere puternică
Total estimat 31,1, interval 23–40, +24% față de ligă
Total estimat 31,1, interval 23–40, +24% față de ligă
6,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
5,0
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,5, interval 7–16, +28% față de ligă
Total estimat 11,5, interval 7–16, +28% față de ligă
6,1
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,2
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +9% față de ligă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +9% față de ligă
11,7
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
11,0
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,7, interval 16–30, −5% față de ligă
Total estimat 22,7, interval 16–30, −5% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −4% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −4% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 31,1, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,19 |
| 29,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 30,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 31,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 32,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 33,5 | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,5, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 78% | 1,27 | 22% | 4,65 |
| 9,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,25 |
| 10,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 11,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 12,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
| 13,5 | 28% | 3,56 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,18 |
| 9,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 10,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 11,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 12,5 | 26% | 3,92 | 74% | 1,34 |
Faulturi total estimat 22,7, interval 16–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 21,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,36 |
| 22,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 23,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,74 |
| 24,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,37 |
| 2,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 3,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 4,5 | 28% | 3,61 | 72% | 1,38 |
| 5,5 | 14% | 7,12 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Rennes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,5 / 16,8
- Șuturi pe poartă
- 5,8 / 6,1
- Cornere
- 6,7 / 6,2
- Faulturi
- 13,0 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Strasbourg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 6,1
- Cornere
- 3,0 / 4,6
- Faulturi
- 10,5 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –