Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Sunderland
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
BournemouthSunderland
13,8
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
11,2
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,9, interval 18–32, −2% față de ligă
Total estimat 24,9, interval 18–32, −2% față de ligă
Model de bază: 24,9 (folosit); Gbm v1: 25,6; Gbm v2: 25,0; Gbm s1 (șuturi): 25,4
4,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
3,6
SUB 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 7,9, interval 4–12, −10% față de ligă
Total estimat 7,9, interval 4–12, −10% față de ligă
Model de bază: 7,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,0
5,1
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
4,4
SUB 10,5 încredere modestă
Total estimat 9,5, interval 5–14, −6% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, −6% față de ligă
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,6; Gbm v2: 9,7
13,4
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,9
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 25,3, interval 19–32, +16% față de ligă
Total estimat 25,3, interval 19–32, +16% față de ligă
Model de bază: 25,2; Gbm v1: 25,3 (folosit); Gbm v2: 25,7
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,1
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,8; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,9, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 23,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 24,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 25,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 26,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,9, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,78 |
| 6,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 7,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 8,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 9,5 | 27% | 3,70 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,41 |
| 8,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 9,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
| 11,5 | 25% | 3,95 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 25,3, interval 19–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,28 |
| 23,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 24,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 25,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 26,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 27,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,28 |
| 2,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,84 |
| 3,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,26 |
| 4,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,56 |
| 5,5 | 21% | 4,76 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Bournemouth
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 11,4
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,9
- Cornere
- 4,7 / 4,8
- Faulturi
- 12,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Sunderland
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 12,4
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 3,3
- Cornere
- 4,6 / 4,8
- Faulturi
- 12,0 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –