Înapoi la meciurile care urmează
14:30
Chelsea
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
EvertonChelsea
14,3
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
12,7
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 27,0, interval 20–35, +6% față de ligă
Total estimat 27,0, interval 20–35, +6% față de ligă
Model de bază: 27,0 (folosit); Gbm v1: 28,7; Gbm v2: 28,7; Gbm s1 (șuturi): 27,6
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,2
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,3, interval 5–13, +7% față de ligă
Total estimat 9,3, interval 5–13, +7% față de ligă
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,2
5,4
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
5,0
Fără părere la 10,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 10,4, interval 6–15, +4% față de ligă fără părere la 10,5
Total estimat 10,4, interval 6–15, +4% față de ligă fără părere la 10,5
Model de bază: 10,4 (folosit); Gbm v1: 10,0; Gbm v2: 10,1
11,7
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,1
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,8, interval 17–29, +4% față de ligă
Total estimat 22,8, interval 17–29, +4% față de ligă
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 22,8 (folosit); Gbm v2: 22,6
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,1
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +9% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +9% față de ligă
Model de bază: 4,3; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,0, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,94 |
| 25,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 26,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 27,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 28,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,42 |
| 8,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 9,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 10,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 11,5 | 24% | 4,24 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,28 |
| 9,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,38 |
| 10,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 11,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
| 12,5 | 26% | 3,90 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 22,8, interval 17–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,02 |
| 21,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 22,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 23,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 24,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,29 |
| 3,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 4,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 5,5 | 24% | 4,15 | 76% | 1,32 |
| 6,5 | 13% | 7,58 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Everton
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,0 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 4,4
- Cornere
- 5,1 / 5,1
- Faulturi
- 9,8 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Chelsea
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 12,4
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,8
- Cornere
- 5,6 / 5,0
- Faulturi
- 10,8 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 2,7
- Ofsaiduri
- – / –