Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Nott'm Forest
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
IpswichNott'm Forest
14,8
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
13,6
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,4, interval 21–36, +11% față de ligă
Total estimat 28,4, interval 21–36, +11% față de ligă
Model de bază: 28,4 (folosit); Gbm v1: 28,3; Gbm v2: 27,5; Gbm s1 (șuturi): 28,0
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,3
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,0, interval 5–13, +4% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,0, interval 5–13, +4% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 9,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
4,4
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
3,8
SUB 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 8,3, interval 4–12, −17% față de ligă
Total estimat 8,3, interval 4–12, −17% față de ligă
Model de bază: 8,3 (folosit); Gbm v1: 9,1; Gbm v2: 9,1
11,0
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
12,0
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 23,0, interval 17–30, +5% față de ligă
Total estimat 23,0, interval 17–30, +5% față de ligă
Model de bază: 22,7; Gbm v1: 23,0 (folosit); Gbm v2: 23,3
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,3
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,4, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,96 |
| 26,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 27,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,18 |
| 28,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 29,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 30,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,68 |
| 7,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 8,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 9,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 10,5 | 30% | 3,36 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 8,3, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 7,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,36 |
| 8,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 9,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
| 10,5 | 22% | 4,46 | 78% | 1,29 |
Faulturi total estimat 23,0, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,19 |
| 21,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 22,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 23,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 24,5 | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,28 |
| 2,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,84 |
| 3,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,26 |
| 4,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,56 |
| 5,5 | 21% | 4,76 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Ipswich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 14,1
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,0
- Cornere
- 3,4 / 4,2
- Faulturi
- 10,9 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Nott'm Forest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,5 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,5
- Cornere
- 4,0 / 4,9
- Faulturi
- 12,7 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –