Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Lech Poznan. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 30,0, interval 22–38, +19% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +19% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +7% față de ligă
Total estimat 22,0, interval 16–29, −6% față de ligă
Total estimat 3,7, interval 1–6, −4% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,0, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 82% | 1,22 | 18% | 5,45 |
| 27,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 28,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,40 |
| 29,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,07 |
| 30,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,82 |
| 31,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,64 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,28 |
| 9,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 10,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 11,5 | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
| 12,5 | 25% | 3,99 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,08 |
| 9,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 11,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 25% | 4,08 | 75% | 1,32 |
Faulturi total estimat 22,0, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 20,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,48 |
| 21,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,07 |
| 22,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 23,5 | 36% | 2,74 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,03 |
| 2,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 3,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 4,5 | 32% | 3,13 | 68% | 1,47 |
| 5,5 | 18% | 5,59 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lech Poznan
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Leverkusen
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,4 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 6,7 / 5,4
- Cornere
- 7,7 / 3,6
- Faulturi
- 9,5 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –