Înapoi la meciurile care urmează
21:30
FC Koln
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Ein FrankfurtFC Koln
15,7
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
14,6
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 30,3, interval 22–39, +14% față de ligă
Total estimat 30,3, interval 22–39, +14% față de ligă
Model de bază: 30,3 (folosit); Gbm v1: 29,4; Gbm v2: 29,9; Gbm s1 (șuturi): 29,0
6,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
5,4
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,6, interval 7–16, +22% față de ligă
Total estimat 11,6, interval 7–16, +22% față de ligă
Model de bază: 11,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,5
6,1
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
4,7
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,8, interval 6–16, +11% față de ligă
Total estimat 10,8, interval 6–16, +11% față de ligă
Model de bază: 10,8 (folosit); Gbm v1: 10,2; Gbm v2: 10,3
10,0
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
9,9
SUB 21,5 încredere modestă
Total estimat 19,9, interval 14–26, −6% față de ligă
Total estimat 19,9, interval 14–26, −6% față de ligă
Model de bază: 19,9; Gbm v1: 19,9 (folosit); Gbm v2: 20,2
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,9, interval 1–7, +4% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,9, interval 1–7, +4% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,6; Gbm v1: 3,9 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,3, interval 22–39
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 83% | 1,20 | 17% | 5,88 |
| 28,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 29,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 30,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 31,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 32,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,6, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 80% | 1,24 | 20% | 5,09 |
| 9,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,41 |
| 10,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 11,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 12,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,62 |
| 13,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Cornere total estimat 10,8, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,63 |
| 9,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 10,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 11,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 12,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Faulturi total estimat 19,9, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,25 |
| 18,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 19,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 20,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,77 |
| 21,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 22,5 | 28% | 3,56 | 72% | 1,39 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,08 |
| 2,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,78 |
| 3,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 4,5 | 36% | 2,82 | 64% | 1,55 |
| 5,5 | 21% | 4,86 | 79% | 1,26 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Ein Frankfurt
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 5,6 / 6,9
- Cornere
- 5,3 / 5,2
- Faulturi
- 10,9 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
FC Koln
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 14,4
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 5,5
- Cornere
- 5,6 / 5,5
- Faulturi
- 8,6 / 9,2
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –