Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Freiburg
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LeverkusenFreiburg
17,5
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
12,8
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 30,3, interval 22–39, +14% față de ligă
Total estimat 30,3, interval 22–39, +14% față de ligă
Model de bază: 30,3 (folosit); Gbm v1: 30,4; Gbm v2: 30,4; Gbm s1 (șuturi): 29,0
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
4,5
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–14, +6% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–14, +6% față de ligă
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,0
6,5
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
3,3
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,7, interval 6–14, −0% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,7, interval 6–14, −0% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm v1: 9,6; Gbm v2: 9,9
11,4
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
10,8
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,2, interval 16–29, +5% față de ligă
Total estimat 22,2, interval 16–29, +5% față de ligă
Model de bază: 21,8; Gbm v1: 22,2 (folosit); Gbm v2: 22,6
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,1
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–7, +1% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–7, +1% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,3, interval 22–39
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 83% | 1,20 | 17% | 5,92 |
| 28,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 29,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 30,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 31,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 32,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,1, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,94 |
| 9,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 10,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 11,5 | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
| 12,5 | 23% | 4,38 | 77% | 1,30 |
Cornere total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,67 |
| 8,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 9,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 10,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 11,5 | 28% | 3,53 | 72% | 1,40 |
Faulturi total estimat 22,2, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 21,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 22,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 23,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 24,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,48 |
| 2,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,65 |
| 3,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 4,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 5,5 | 19% | 5,23 | 81% | 1,24 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Leverkusen
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,4 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 6,7 / 5,4
- Cornere
- 7,7 / 3,6
- Faulturi
- 9,5 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Freiburg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,7 / 11,4
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 3,2
- Cornere
- 3,9 / 3,7
- Faulturi
- 9,8 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –