Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Monaco
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LorientMonaco
13,2
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
11,4
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,6, interval 18–32, −2% față de ligă
Total estimat 24,6, interval 18–32, −2% față de ligă
Model de bază: 24,6 (folosit); Gbm v1: 24,6; Gbm v2: 24,9; Gbm s1 (șuturi): 24,8
4,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,0
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,3, interval 4–12, −8% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,3, interval 4–12, −8% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,3
4,5
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,9
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,4, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,4, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 9,4
10,0
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,5
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,5, interval 16–29, −7% față de ligă
Total estimat 22,5, interval 16–29, −7% față de ligă
Model de bază: 22,5; Gbm v1: 22,5 (folosit); Gbm v2: 23,0
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–6, +3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–6, +3% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,6, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 23,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 24,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 25,5 | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 26,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,3, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 7,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 8,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,82 |
| 9,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 10,5 | 23% | 4,39 | 77% | 1,29 |
Cornere total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 8,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 9,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 10,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 3,97 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 21,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 22,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 23,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 24,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,07 |
| 2,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,72 |
| 3,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 4,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
| 5,5 | 18% | 5,68 | 82% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lorient
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 13,3
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 4,0
- Cornere
- 3,5 / 6,2
- Faulturi
- 9,0 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Monaco
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,1
- Cornere
- 4,4 / 4,9
- Faulturi
- 11,4 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –