Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Tottenham
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
ChelseaTottenham
13,5
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
12,1
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,5, interval 18–33, +0% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,5, interval 18–33, +0% față de ligă fără părere la 25,5
Model de bază: 25,5 (folosit); Gbm v1: 28,2; Gbm v2: 27,3; Gbm s1 (șuturi): 26,3
4,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,1
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,4, interval 5–12, −3% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,4, interval 5–12, −3% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,9
5,1
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
5,7
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +8% față de ligă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +8% față de ligă
Model de bază: 10,7 (folosit); Gbm v1: 10,5; Gbm v2: 10,5
11,2
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
13,9
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 25,2, interval 19–32, +15% față de ligă
Total estimat 25,2, interval 19–32, +15% față de ligă
Model de bază: 25,3; Gbm v1: 25,2 (folosit); Gbm v2: 25,7
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,6
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,5, interval 2–7, +19% față de ligă
Total estimat 4,5, interval 2–7, +19% față de ligă
Model de bază: 4,8; Gbm v1: 4,5 (folosit); Gbm v2: 4,4
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,5, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 24,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 25,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 26,5 | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 27,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,4, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,70 |
| 7,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 8,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 9,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 10,5 | 24% | 4,25 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,54 |
| 9,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 10,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 11,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 12,5 | 29% | 3,45 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 25,2, interval 19–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,22 |
| 23,5 | 62% | 1,63 | 38% | 2,60 |
| 24,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 25,5 | 46% | 2,15 | 54% | 1,87 |
| 26,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,64 |
| 27,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 4,5, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 81% | 1,23 | 19% | 5,36 |
| 3,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,87 |
| 4,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 5,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
| 6,5 | 17% | 5,72 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Chelsea
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 12,4
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,8
- Cornere
- 5,6 / 5,0
- Faulturi
- 10,8 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 2,7
- Ofsaiduri
- – / –
Tottenham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,9 / 12,1
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 3,7
- Cornere
- 7,1 / 3,9
- Faulturi
- 13,9 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –