Înapoi la meciurile care urmează
17:15
Elche
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
VillarrealElche
15,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,2
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,8, interval 19–33, +4% față de ligă
Total estimat 25,8, interval 19–33, +4% față de ligă
Model de bază: 25,8 (folosit); Gbm v1: 26,8; Gbm v2: 26,0; Gbm s1 (șuturi): 26,1
5,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,6
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,2, interval 5–14, +8% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–14, +8% față de ligă
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,1
5,8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,5, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,5, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 10,1
12,1
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
14,0
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,1, interval 19–33, +4% față de ligă
Total estimat 26,1, interval 19–33, +4% față de ligă
Model de bază: 25,8; Gbm v1: 26,1 (folosit); Gbm v2: 25,9
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,3
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,2, interval 2–7, −4% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,2, interval 2–7, −4% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 4,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,8, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 24,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 25,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 26,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 27,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,20 |
| 8,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 9,5 | 45% | 2,25 | 55% | 1,80 |
| 10,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,49 |
| 11,5 | 23% | 4,27 | 77% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,46 |
| 8,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 9,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 10,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
| 11,5 | 26% | 3,89 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 26,1, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,00 |
| 24,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,55 |
| 25,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 26,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 27,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,64 |
| 28,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,33 |
| 3,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 4,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 5,5 | 26% | 3,78 | 74% | 1,36 |
| 6,5 | 15% | 6,47 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Villarreal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,2 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,1
- Cornere
- 6,8 / 4,5
- Faulturi
- 10,1 / 12,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Elche
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,0
- Cornere
- 4,1 / 3,4
- Faulturi
- 15,2 / 14,1
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –