Înapoi la meciurile care urmează
15:00
Getafe
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Ath BilbaoGetafe
16,2
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
8,3
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,5, interval 18–32, −1% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,5, interval 18–32, −1% față de ligă fără părere la 24,5
Model de bază: 24,5 (folosit); Gbm v1: 25,4; Gbm v2: 24,5; Gbm s1 (șuturi): 24,7
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
2,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,1, interval 4–12, −6% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,1, interval 4–12, −6% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
6,7
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,3
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +4% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +4% față de ligă
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,7
13,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,0
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,7, interval 19–33, +3% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,7, interval 19–33, +3% față de ligă fără părere la 25,5
Model de bază: 25,6; Gbm v1: 25,7 (folosit); Gbm v2: 25,8
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,4
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,4, interval 2–7, −0% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,4, interval 2–7, −0% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,1; Gbm v1: 4,4 (folosit); Gbm v2: 4,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,5, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,68 |
| 23,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 24,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 25,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 26,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 7,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 8,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 9,5 | 30% | 3,35 | 70% | 1,43 |
| 10,5 | 20% | 4,96 | 80% | 1,25 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 9,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 10,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,73 |
| 11,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
| 12,5 | 23% | 4,44 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 25,7, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,56 |
| 23,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 24,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 25,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 26,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 27,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 4,4, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,77 |
| 3,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 4,5 | 45% | 2,25 | 55% | 1,80 |
| 5,5 | 29% | 3,41 | 71% | 1,41 |
| 6,5 | 17% | 5,85 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Ath Bilbao
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,4 / 9,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 4,0
- Cornere
- 6,5 / 4,4
- Faulturi
- 12,4 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Getafe
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,6 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 2,3 / 4,7
- Cornere
- 3,2 / 5,4
- Faulturi
- 14,4 / 14,4
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –