Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Lazio
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
JuventusLazio
18,0
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
8,9
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,9, interval 19–35, +9% față de ligă
Total estimat 26,9, interval 19–35, +9% față de ligă
Model de bază: 26,9 (folosit); Gbm v1: 27,6; Gbm v2: 27,9; Gbm s1 (șuturi): 28,1
6,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,5
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,7, interval 6–14, +19% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +19% față de ligă
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,8
7,2
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,1
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +13% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +13% față de ligă
Model de bază: 10,2 (folosit); Gbm v1: 10,2; Gbm v2: 10,2
12,6
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,5
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,0, interval 18–31, −4% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,0, interval 18–31, −4% față de ligă fără părere la 24,5
Model de bază: 24,7; Gbm v1: 24,0 (folosit); Gbm v2: 24,3
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +12% față de ligă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +12% față de ligă
Model de bază: 4,2; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,9, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,82 |
| 25,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 26,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,07 |
| 27,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 28,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,86 |
| 8,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 9,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 10,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 11,5 | 28% | 3,59 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,03 |
| 9,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,82 |
| 11,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 12,5 | 25% | 4,02 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 24,0, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 23,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 24,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 25,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 26,5 | 31% | 3,25 | 69% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,77 |
| 3,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 4,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 5,5 | 24% | 4,10 | 76% | 1,32 |
| 6,5 | 13% | 7,95 | 87% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Juventus
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,7 / 8,0
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,1
- Cornere
- 8,5 / 2,5
- Faulturi
- 13,4 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Lazio
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 5,0
- Cornere
- 4,5 / 4,3
- Faulturi
- 12,8 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –