Înapoi la meciurile care urmează
22:00
La Coruna
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Ath MadridLa Coruna
16,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,2
PESTE 24,5 încredere modestă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +8% față de ligă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +8% față de ligă
Model de bază: 26,6 (folosit); Gbm v1: 27,6; Gbm v2: 27,2; Gbm s1 (șuturi): 26,7
5,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,8
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +13% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +13% față de ligă
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,3
6,6
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,9
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +10% față de ligă
Total estimat 10,5, interval 6–15, +10% față de ligă
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm v1: 10,1; Gbm v2: 10,0
11,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,4
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 22,8, interval 17–29, −9% față de ligă
Total estimat 22,8, interval 17–29, −9% față de ligă
Model de bază: 23,5; Gbm v1: 22,8 (folosit); Gbm v2: 23,1
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,1
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, −9% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, −9% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,6, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 25,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 26,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 27,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,73 |
| 28,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,69 |
| 8,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 9,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 10,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 11,5 | 28% | 3,59 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,39 |
| 9,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 10,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 11,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 12,5 | 28% | 3,63 | 72% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,8, interval 17–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 21,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 22,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 23,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 24,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,79 |
| 3,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 4,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 22% | 4,47 | 78% | 1,29 |
| 6,5 | 13% | 7,99 | 87% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Ath Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 11,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,5
- Cornere
- 6,3 / 3,4
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
La Coruna
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,4
- Cornere
- 5,5 / 5,5
- Faulturi
- 12,5 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –