Înapoi la meciurile care urmează
15:00
Santander
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
OsasunaSantander
15,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,6
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,6, interval 18–33, +4% față de ligă
Total estimat 25,6, interval 18–33, +4% față de ligă
Model de bază: 25,6 (folosit); Gbm v1: 27,3; Gbm v2: 26,4; Gbm s1 (șuturi): 26,9
6,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,9
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +18% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +18% față de ligă
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,6
6,9
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,0
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +13% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +13% față de ligă
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm v1: 10,7; Gbm v2: 10,9
14,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
13,8
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,0, interval 21–35, +12% față de ligă
Total estimat 28,0, interval 21–35, +12% față de ligă
Model de bază: 27,8; Gbm v1: 28,0 (folosit); Gbm v2: 28,0
2,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,2
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,5, interval 2–8, +2% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,5, interval 2–8, +2% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,6; Gbm v1: 4,5 (folosit); Gbm v2: 4,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,6, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 24,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 25,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 26,5 | 42% | 2,35 | 58% | 1,74 |
| 27,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 9,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,23 |
| 10,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 11,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
| 12,5 | 24% | 4,22 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 9,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 10,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 11,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 12,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
Faulturi total estimat 28,0, interval 21–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 84% | 1,19 | 16% | 6,39 |
| 25,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 26,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 27,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 28,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 29,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
Cartonașe galbene total estimat 4,5, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 80% | 1,25 | 20% | 4,99 |
| 3,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 4,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 5,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
| 6,5 | 18% | 5,54 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Osasuna
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,2 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,0
- Cornere
- 3,8 / 4,4
- Faulturi
- 14,1 / 13,2
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Santander
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 15,9
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 6,6
- Cornere
- 4,8 / 8,4
- Faulturi
- 14,4 / 14,0
- Cartonașe galbene
- 2,6 / 2,5
- Ofsaiduri
- – / –