Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Hull
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
FulhamHull
15,3
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
11,8
PESTE 25,5 încredere modestă
Total estimat 27,1, interval 20–35, +6% față de ligă
Total estimat 27,1, interval 20–35, +6% față de ligă
Model de bază: 27,1 (folosit); Gbm v1: 26,6; Gbm v2: 25,9; Gbm s1 (șuturi): 26,3
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,1
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,8, interval 5–13, +1% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,8, interval 5–13, +1% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,4
6,4
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
3,8
Fără părere la 10,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 10,2, interval 6–15, +2% față de ligă fără părere la 10,5
Total estimat 10,2, interval 6–15, +2% față de ligă fără părere la 10,5
Model de bază: 10,2 (folosit); Gbm v1: 10,4; Gbm v2: 10,5
8,4
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,4
SUB 21,5 încredere bună
Total estimat 18,9, interval 13–25, −14% față de ligă
Total estimat 18,9, interval 13–25, −14% față de ligă
Model de bază: 19,1; Gbm v1: 18,9 (folosit); Gbm v2: 18,9
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −5% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −5% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,4; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,1, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,98 |
| 25,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 26,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 27,5 | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 28,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 29,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,20 |
| 7,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,80 |
| 8,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 9,5 | 38% | 2,60 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 27% | 3,65 | 73% | 1,38 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,09 |
| 9,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 11,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 24% | 4,12 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 18,9, interval 13–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 16,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,27 |
| 17,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 18,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 19,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 20,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,53 |
| 22,5 | 21% | 4,72 | 79% | 1,27 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,29 |
| 2,5 | 68% | 1,46 | 32% | 3,17 |
| 3,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 4,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
| 5,5 | 16% | 6,13 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Fulham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,8
- Cornere
- 6,0 / 4,2
- Faulturi
- 10,5 / 10,2
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –
Hull
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,7
- Cornere
- 4,0 / 6,0
- Faulturi
- 10,8 / 6,7
- Cartonașe galbene
- 3,2 / 0,7
- Ofsaiduri
- – / –