Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Parma
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LazioParma
15,8
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
9,6
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,3, interval 18–33, +3% față de ligă
Total estimat 25,3, interval 18–33, +3% față de ligă
Model de bază: 25,3 (folosit); Gbm v1: 27,0; Gbm v2: 26,8; Gbm s1 (șuturi): 27,4
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,4
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,7, interval 5–13, +7% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,7, interval 5–13, +7% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,6
6,1
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,2, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,2, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,4
12,9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,7
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,6, interval 18–31, −2% față de ligă
Total estimat 24,6, interval 18–31, −2% față de ligă
Model de bază: 24,6; Gbm v1: 24,6 (folosit); Gbm v2: 24,6
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 2–7, +8% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 2–7, +8% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,8; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,3, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 24,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 25,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 26,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 27,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,13 |
| 7,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 8,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 9,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,10 |
| 8,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 9,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 10,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
| 11,5 | 23% | 4,34 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 24,6, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,80 |
| 23,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 24,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 25,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 26,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 90% | 1,11 | 10% | 10,51 |
| 2,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,23 |
| 3,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 4,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 21% | 4,79 | 79% | 1,26 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lazio
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 5,0
- Cornere
- 4,5 / 4,3
- Faulturi
- 12,8 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –
Parma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 8,3 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 2,4 / 5,4
- Cornere
- 2,7 / 6,4
- Faulturi
- 10,9 / 13,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –